POŻYCZKI ONLINE Z NISKIM OPROCENTOWANIEM

MoreBanker pomoże ci znaleźć najniższe oprocentowanie, dostosowane do twoich potrzeb

- Szukasz pożyczki z niskim oprocentowaniem? Przeczytaj więcej -PRZECZYTAJ WIĘCEJ O POŻYCZKACH Z NISKIM OPROCENTOWANIEM

🔋 Zalety pożyczania przez internet

🔔 Pojęcia które powinieneś znać

💸 Pożyczki online z niskim oprocentowaniem

🎯 Tanie pożyczki bez oprocentowania

👨🏽‍💻 Sprawdź, czy spełniasz wymagania

💰 Pożyczka bez BIK

👩🏽‍🎓 Pożyczki studenckie

⏰ Pożyczaj z rozsądkiem i spłacaj na czas

 

ZALETY POŻYCZANIA PRZEZ INTERNET

hurtig lån kvinde jubler over online hurtig lån.jpgPożyczki internetowe, choć pojawiły się stosunkowo niedawno, oferują liczne korzyści, co sprawia, że tradycyjne pożyczki w banku nie mogą się z nimi równać. Jeżeli zatem do tej pory pożyczanie przez internet nie było dla ciebie kuszącym rozwiązaniem, poniższe benefity mogą zmienić twoje zdanie.

Biorąc pożyczkę przez internet możesz być pewien, że czeka cię krótki i bezbolesny proces aplikacyjny. Jeśli więc masz już dosyć przedłużających się formalności i licznych procedur w banku, jest to idealne rozwiązanie dla ciebie.

Szybkość procesu wynika z faktu, że firmy pozabankowe nie analizują twoich finansów tak wnikliwie, jak banki. W praktyce oznacza to, że twój wniosek jest rozpatrywany sprawniej, a co za tym idzie szybciej, możesz uzyskać odpowiedzi na ważne pytania w przeciągu kilku minut, a wypłata pieniędzy następuje niemal automatycznie.

Kolejną zaletą pożyczek online jest to, że firmy pozabankowe, w przeciwieństwie do tradycyjnych banków, nie wymagają od ciebie podawania konkretnego celu, na jaki zamierzasz przeznaczyć gotówkę. Jest to całkiem miła odmiana, ponieważ banki mogą być niezbyt wyrozumiałe w stosunku do planów i zamiarów swoich klientów. Z pożyczką online nie musisz nikogo okłamywać, ani wstydzić się swoich planów, ponieważ nikt nie zadaje niewygodnych pytań.

Warto także nadmienić, że pożyczanie online jest bezpiecznym sposobem na uzyskanie pieniędzy. I chociaż wiele osób może martwić fakt, że poufne dane na ich temat przetwarzane są przez internet, firmy pożyczkowe wprowadzają szereg zabezpieczeń i dodatkowych kontroli w celu zapewnienia swoich klientów, że ich dane są całkowicie bezpieczne.

..

Czym są odsetki?

Odsetki to opłaty, które płacisz do pożyczkodawcy w zamian za możliwość uzyskania pieniędzy w ramach kredytu. Jest to inaczej cena za dostępność pożyczonych pieniędzy. Wierzyciele zazwyczaj sami ustalają stopę procentową, która determinuje wysokość odsetek, jednak czasami może to być również podyktowane popytem i podażą. Na naszej stronie możesz przeczytać więcej na temat odsetek.

..

Dlaczego warto zadbać o niższe oprocentowanie?

Oprocentowanie reguluje wysokość odsetek twojej pożyczki. Im niższy jego poziom, tym tańsza będzie twoja pożyczka.

Jaka jest różnica pomiędzy oprocentowaniem a RRSO?

Oprocentowanie wyznacza wysokość odsetek, które stanowią jedną z opłat związanych z pożyczaniem, natomiast RRSO to obszerny koncept, który obejmuje wiele innych kosztów, takich jak prowizje, opłaty manipulacyjne czy przygotowawcze.

Ile pieniędzy mogę pożyczyć?

Chociaż nie ma ustalonego limitu co do wysokości pożyczki, na naszej stronie znajdziesz oferty z maksymalną kwotą wysokości 300 tysięcy złotych.

..

POJĘCIA, KTÓRE POWINIENEŚ ZNAĆ

Canva - Metallic Silver Question Mark Balloon.pngRozpoczynając starania o pożyczkę, warto zapoznać się z terminami, które mają spore znaczenie w kontekście znalezienia najtańszej oferty. Jeżeli szukasz taniej pożyczki bez oprocentowania, możesz spędzić wiele godzin na bezowocnych poszukiwaniach, ponieważ tego typu oferty są rzadko spotykane. MoreBanker pomoże ci natomiast znaleźć najtańsze pożyczki ze stałym oprocentowaniem.

Przeglądając różne oferty pamiętaj, żeby zwrócić uwagę na to, co napisane drobnym drukiem, ponieważ często skrywa on istotne informacje. Jednym z najważniejszych pojęć, jakie spotkasz na swojej drodze do wymarzonej pożyczki, jest RRSO, w rozwinięciu “Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania”. Wyrażenie to obejmuje szereg opłat i prowizji związanych z pożyczką, dzięki czemu określa koszty, jakie ponosisz z tytułu pożyczki w skali roku.

Na RRSO składają się opłaty, takie jak:

 • Opłaty przygotowawcze;
 • Opłaty manipulacyjne;
 • Opłaty rejestracyjne;
 • Koszty sporządzenia dokumentacji;
 • Odsetki.

..

Warto zaznajomić się z pojęciem RRSO, ponieważ nie musisz analizować skomplikowanych pojęć ze świata kredytów i zapamiętywać licznych terminów. Dzięki znajomości RRSO możesz znacznie ułatwić sobie życie. Często bowiem opłaty oraz prowizje różnią się nazwami i określeniem w zależności od przedsiębiorstwa pożyczkowego, które udziela ci kredytu.

Tym samym porównanie różnych pożyczek jest mocno utrudnione. Na szczęście, RRSO to przewodni wskaźnik, który pomaga porównać pożyczki w prosty sposób, dzięki czemu znajdziesz najtańszą spośród dostępnych ofert.

..

Tania pożyczka z niskim oprocentowaniem

graphs coloured.jpgJeśli chcesz porównać pożyczki na podstawie stopy procentowej, możesz dokonać tego na naszej stronie. Przygotowaliśmy dla ciebie zestawienie pożyczek, które możesz sortować i filtrować wedle uznania. Wszystko po to, aby ułatwić ci znalezienie idealnego rozwiązania - najtańszej pożyczki z niskim oprocentowaniem.

Doskonale zdajemy sobie sprawę, jak trudne może być znalezienie „idealnej” pożyczki, zwłaszcza biorąc pod uwagę ilość ofert dostępnych na rynku. Właśnie z tego powodu dajemy ci szansę porównać pożyczki i staramy się pomóc dokonać trafnego wyboru.

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej na temat pożyczek, kredytów i związanych z nimi zagadnień, sprawdź nasze artykuły i porady. Wystarczy kliknąć w menu w górnej części strony. Znajdziesz tam odpowiedzi na możliwie każde nurtujące cię pytanie.

..

POŻYCZKI ONLINE Z NISKIM OPROCENTOWANIEM

Przeglądając w sieci dostępne oferty pożyczek pamiętaj, że podawane oprocentowanie jest tylko orientacyjne. Finalne oprocentowanie na swojej pożyczce poznasz dopiero, gdy uzyskasz konkretną, indywidualną ofertę od firmy pożyczkowej. Wierzyciel przygotowuje daną ofertę w oparciu o dane, które udostępniłeś, m. in. w ramach rozliczeń podatkowych, czy przedłożonych zaświadczeń.

Wszystkim zainteresowanym radzimy, aby złożyć wniosek przynajmniej do trzech firm pożyczkowych. Jako że oprocentowanie w ogólnodostępnych ofertach ma charakter wyłącznie szacunkowy, aplikując do kilku przedsiębiorstw otrzymasz więcej ofert dopasowanych do twojej sytuacji.

Zasadniczo, im więcej aplikacji złożysz, tym lepiej, ponieważ masz większą pulę do porównania, przez co wzrasta prawdopodobieństwo, że wybrałeś najbardziej korzystną spośród pożyczek na rynku. Oczywiście, masz pełne prawo do odmowy podpisania umowy pożyczkowej, wystarczy, że nie odeślesz z powrotem podpisanej wersji umowy. Bez twojego podpisu umowa nie ma jakiejkolwiek mocy prawnej.

..

TANIE POŻYCZKI BEZ OPROCENTOWANIApolish banknotes.jpg

Zależy ci na najtańszej pożyczce w Polsce? Szukając pożyczki bez oprocentowania, możesz jej nie znaleźć. Wynika to z tego, że nieoprocentowane pożyczki - choć istnieją - często niosą za sobą wysokie opłaty przygotowawcze i manipulacyjne, przez co pożyczkodawcy zarabiają pieniądze, które normalnie uzyskują z odsetek. 

Niektóre firmy oferują także darmowe pożyczki, a więc pewnego rodzaju nieoprocentowaną pożyczkę. Są one jednak dostępne wyłącznie dla nowych klientów. Ma to na celu przyciągnięcie większej ilości klientów. Biorąc darmową pożyczkę utożsamiasz pożyczkodawcę z korzystnymi warunkami. Rośnie więc prawdopodobieństwo, że przy kolejnej pożyczce znów wybierzesz tę samą firmę, co z kolei napędza jej zyski.

..

SPRAWDŹ, CZY SPEŁNIASZ WYMAGANIA

Kiedy bierzesz kredyt za pośrednictwem banku, musisz przygotować się na to, że wymagane będzie od ciebie zabezpieczenie pożyczki.

Ponadto, bank wnikliwie sprawdza stan twoich finansów, dlatego musisz zadbać o to, jak wygląda twój domowy budżet. W dodatku, bank będzie dochodził powodów, dla których zamierzasz ubiegać się o pożyczkę i zapyta, na co zamierzasz przeznaczyć pieniądze. Chociaż opisywane przez nas działania są całkowicie legalne, potrzebujesz jeszcze zatwierdzenia ze strony przedstawiciela banku, przez co proces może stać się wyjątkowo długi i skomplikowany.

..

W przeciwieństwie do tradycyjnej pożyczki w banku, pożyczkę internetową otrzymać można bardzo łatwo. Jest jednak kilka wymogów, które musisz spełniać:

 • Musisz być osobą pełnoletnią, a więc mieć ukończone 18 lat;
 • Musisz potwierdzić swoją tożsamość za pomocą ważnego dokumentu ze zdjęciem, np. dowodu osobistego lub paszportu;
 • Nie możesz być zarejestrowany w bazie długów (KRD, BIK);
 • Musisz mieć stałe źródło dochodu (opcjonalne, lecz niewątpliwie działa na dużą korzyść aplikanta).

..

Wymóg pełnoletności jest nieodłącznym warunkiem zawarcia umowy pożyczkowej, ponieważ w przeciwnym razie nie jesteś uprawniony do zawarcia prawnie wiążącego kontraktu. W tym celu musisz mieć przynajmniej 18 lat. Dla osób w grupie od 18 do 25 lat wachlarz dostępnych opcji może być jednak ograniczony. Wynika to z faktu, że wielu młodych ludzi w tym wieku nie ma stabilnego zatrudnienia i stałego źródła dochodu, przez co pożyczanie im pieniędzy jest bardziej ryzykowne.

Potwierdzenie tożsamości przy pomocy ważnego dokumentu służy jako środek bezpieczeństwa, chroniący przed wyłudzeniami i oszustwami. Pamiętaj jednak, aby w żadnym wypadku nie udostępniać danych z twoich dokumentów osobistych. 

konsolidacja5.jpgDodatkowo, stałe źródło dochodu stanowi dużą zaletę w przypadku osób ubiegających się o pożyczkę. Wierzyciele z pewnością wezmą pod uwagę, że twoje finanse mają się dobrze i masz predyspozycje do spłaty zadłużenia na czas. Także w przypadku wspólnego konta ze swoim partnerem/partnerką możesz zwiększyć swoje szanse na uzyskanie kredytu. Tym samym możesz nawet otrzymać lepszą ofertę pożyczkową, z niższym oprocentowaniem.

.

Darmowa pożyczka

Darmowa pożyczka to stosunkowo nowy trend na rynku kredytów. Jest to po prostu pożyczka na drobną sumę, która udzielana jest bez żadnego oprocentowania. Warunek ten utrzymuje się wyłącznie w przypadku, gdy spłacisz pożyczkę w ciągu krótkiego okresu spłaty, określonego w umowie (najczęściej jest to 30 dni). Tym samym masz okazję pożyczyć pieniądze... za darmo. Taka oferta skierowana jest przede wszystkim do klientów, którzy po raz pierwszy korzystają z usług danego pożyczkodawcy. 

..

POŻYCZKA BEZ BIK

Man Using Laptop.jpg

Jeżeli posiadasz negatywną historię w rejestrze dłużników, z pewnością masz utrudnione zadanie, starając się o pożyczkę. Jest wiele czynników, które mogą doprowadzić cię do takiej sytuacji.

Przykładową sytuacją może być okres, w którym miałeś spore trudności nadążyć za bieżącymi wydatkami. Dla banków nie jest to jednak wystarczający powód do spojrzenia na ciebie przychylnym okiem. Dlatego też wiele osób zwraca się w stronę pożyczek online, mimo, że mogą one okazać się wyjątkowo kosztowne, jeśli nie zostaną spłacone na czas.

Jeżeli znalazłeś się na listach dłużników w BIK, przekonasz się, że większość firm pożyczkowych odmówi udzielenia ci pożyczki.

Są jednak wyjątki i nieliczne firmy rzeczywiście oferują kredyty zadłużonym klientom, jednak zazwyczaj odbywa się to przy bardzo wysokim oprocentowaniu oraz licznych opłatach. Jeśli jesteś zarejestrowany jako dłużnik w BIK, MoreBanker radzi, abyś wstrzymał się od podejmowania kolejnych zobowiązań. Zamiast tego, skoncentruj się na spłacie dotychczasowego zadłużenia, które doprowadziło do negatywnych wpisów w BIK. W ten sposób masz szansę poprawić swoją sytuację i w przyszłości ubiegać się o kredyt na normalnych warunkach.

Ponadto, spłacając zaległe zobowiązania, będziesz mógł wreszcie odetchnąć z ulgą, bez konieczności zamartwiania się swoją sytuacją każdego dnia. 

..

POŻYCZKI STUDENCKIE

Jako student z pewnością doświadczyłeś sytuacji, w której gdzieniegdzie brakowało ci pieniędzy. Jeżeli potrzebujesz drobnej pomocy w poprawie swoich finansów, prawdopodobnie najtańszą pożyczką w kraju jest poproszenie o wsparcie rodziców. Jeżeli jednak nie masz takiej możliwości, uzyskanie pożyczki może być dużo trudniejszym zadaniem. Wynika to przede wszystkim z tego, że niewiele firm pożyczkowych oferuje kredyty osobom poniżej 25. roku życia. Znalezienie taniej pożyczki w tym przypadku graniczy z niemożliwym.

Studenci zwykle utrzymują się z pieniędzy swoich rodziców, często nadal mieszkając w domu rodzinnym. Oczywiście, nie ma nic złego w chęci posiadania własnych funduszy, które zapewniłyby pewną niezależność, jednak pożyczka nie jest sposobem na usamodzielnienie się. Biorąc pożyczkę powinieneś mieć dobry powód ku temu, na przykład zakup samochodu, czy wynajem mieszkania.

Jeśli jednak zależy ci na dodatkowej gotówce, którą możesz przeznaczyć na swoje zachcianki, lepiej trzymaj się z daleka od kredytów. Zdecydowanie lepszym sposobem na uzyskanie pieniędzy jest znalezienie pracy. Tak, dobrze wiemy, że studiujesz i nie masz czasu absolutnie na nic, ale być może warto poświęcić kilka godzin swojego weekendu lub piątkowego wieczoru, dzięki czemu będziesz mógł cieszyć się z dodatkowych pieniędzy.

..

Pożyczka lub nawracające problemy

Jeśli regularnie doskwiera ci problem braku pieniędzy pod koniec miesiąca, pożyczka może nie być właściwym rozwiązaniem twoich kłopotów. Czasami pożyczanie pieniędzy może doprowadzić do pogorszenia i tak niekorzystnej sytuacji. W takich chwilach pomocne mogą okazać się porady, które dla ciebie przygotowaliśmy:

..

 • Sprawdź, czy możesz zaoszczędzić na comiesięcznych opłatach. Być może wystarczy ci mniejszy pakiet TV lub tańszy abonament komórkowy. Oszczędzając regularnie niewielkie sumy masz szansę odłożyć sporo pieniędzy w dłuższej perspektywie.

..

 • Jeżeli wynajmujesz mieszkanie i przeznaczasz spore sumy na czynsz, sprawdź, czy możesz skorzystać ze wsparcia finansowego.

..

 • Karta płatnicza to sprytny wynalazek, jednak łatwość jej używania może szybko przysporzyć problemów, jeśli dokonujesz nieprzemyślanych zakupów. Warto zatem, od czasu do czasu, sprawdzić swoje wydatki i przeanalizować, których można było uniknąć.

..

 • Zaplanowanie swoich wydatków na artykuły spożywcze również może pomóc ci zaoszczędzić pieniądze. W ten sposób oszczędzasz też czas na zakupowe wyprawy i jednocześnie zmniejszasz ryzyko zbędnych zakupów pod wpływem impulsu.

..

Aktualnie najtańsza pożyczka

Najtańsza pożyczka to taka, która w danej chwili ma najniższą stopę procentową oraz najniższe RRSO (Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania), które jest kluczowym wskaźnikiem określającym koszty pożyczki. Na naszej stronie możesz przeczytać więcej na temat RRSO.

..

POŻYCZAJ Z ROZSĄDKIEM I SPŁACAJ NA CZAS

Alarm Clock.jpg

Jeśli zastanawiasz się nad pożyczką, musisz dokładnie przemyśleć, jak dużo pieniędzy potrzebujesz. Na rynku znajduje się wiele korzystnych ofert, stąd niezwykle łatwo trafić na dobrą pożyczkę, jednak nawet jeśli możesz wziąć tanią pożyczkę na 15 000 zł, lepiej zdecydować się na niższą sumę, np. 10 000 (pod warunkiem, że dana kwota wystarcza na pokrycie twoich potrzeb). 

W przypadku, gdy musisz pożyczyć małą sumę, warto wcześniej sprawdzić, czy któreś z twoich znajomych lub krewnych może udzielić ci prywatnej pożyczki. Tego typu pożyczki zwykle nie niosą za sobą dodatkowych kosztów, jednak mają swoje wady, choćby konflikt jaki może narastać pomiędzy zainteresiwanymi.

..

Większość pożyczek online charakteryzuje się nieco wyższą ceną, jaką płacisz w zamian za dodatkowe korzyści, wynikające z pożyczania przez internet. Z tego względu odsetki, czy opłaty przygotowawcze są często wyższe niż w przypadku tradycyjnej pożyczki w banku. W zamian za to otrzymujesz szereg udogodnień, w tym krótszy czas przetwarzania twojego wniosku, a także możliwość uzyskania gotówki bez zadawania pytań dotyczących celu pożyczki.

Jeżeli nie jesteś pewien, które opłaty pociąga za sobą twoja pożyczka, MoreBanker przygotował kalkulator kredytowy, który pomoże rozwiać twoje wątpliwości. Dzięki niemu otrzymasz klarowny obraz swojej pożyczki.

Zanim podpiszesz umowę kredytową, powinieneś przygotować budżet. W ten sposób uzyskasz zestawienie dostępnych środków, co pomoże ci zaplanować, jak dużą część pożyczki spłacać każdego miesiąca. Jeżeli nie będziesz w stanie spłacić zadłużenia na czas, pożyczka internetowa może szybko zamienić się w drogą przyjemność, dlatego tak ważne jest żebyś nie brał pożyczki, której spłaty w terminie nie jesteś pewien.notifyImg

Wpisz swój e-mail i sprawdź ofertę oraz porady dotyczące pożyczki:

Kontynuuj bez adresu email

Regulamin