Poniżej prezentujemy dostępne kwoty pożyczek, proszę wybierz kwotę odpowiednią dla siebie. 

Jak dużo mogę pożyczyć?
 

Ilekroć zaczynamy rozmowę na temat pożyczek pojawia się wiele pytań związanych z tym zagadnieniem. Chcemy wiedzieć, jakie mamy możliwości, ograniczenia, co musimy zrobić, aby zyskać aprobatę ze strony banku lub firmy pożyczkowej. Jedno z najczęściej zadawanych pytań dotyczy ilości pieniędzy, jaką możemy otrzymać ubiegając się o pożyczkę. Niestety, odpowiedź nie jest taka prosta, jak mogłoby się wydawać. Maksymalna kwota pożyczki może bowiem różnić się w zależności od danej osoby. Tak czy inaczej, jest to sprawa, której warto poświęcić nieco więcej uwagi. Mamy więc nadzieję, że poniższy artykuł pomoże ci lepiej zrozumieć niektóre mechanizmy w świecie pożyczek, dzięki czemu umiejętnie zaplanujesz swoją następną pożyczkę. 

Na papierze nie istnieje żadne ograniczenie co do maksymalnej kwoty, jaką możesz pożyczyć. Uzależniona jest ona jednak od twojej sytuacji finansowej. Przykładem wpływu twojej kondycji finansowej na pożyczkę jest ocena zdolności kredytowej, na podstawie której podejmowana jest decyzja o przyznaniu pożyczki. Dlatego też poszczególni pożyczkodawcy sami decydują (w oparciu o rating kredytowy), ile pieniędzy są skłonni ci pożyczyć.

Specjaliści zwykle polecają, aby brać ciut większą kwotę pożyczki od tej, której się aktualnie potrzebuje. Będzie to swoiste zabezpieczenie, które może okazać się pomocne, gdy wyniknie jakaś nieprzewidziana sytuacja. Większa ilość środków może okazać się pomocna dla kredytobiorcy także wtedy, gdy nagle jego miesięczne wydatki stanowczo wzrosną. Nie należy jednak przeceniać swoich potrzeb, gdyż wyższa pożyczka wiąże się z wyższymi kosztami. notifyImg

Wpisz swój e-mail i sprawdź ofertę oraz porady dotyczące pożyczki:Kontynuuj bez adresu email

Regulamin