Lån penge billigt online på Morebanker

POŻYCZKI ONLINE

Łatwy, szybki i bezpieczny sposób na pożyczenie pieniędzy - wyłącznie najlepsze firmy pożyczkowe.

- Przeczytaj więcej na temat pożyczania pieniędzy online -PRZECZYTAJ WIĘCEJ NA TEMAT POŻYCZEK ONLINE

PROSTY, SZYBKI I BEZPIECZNY SPOSÓB NA POŻYCZENIE PIENIĘDZY

NA CO ZWRACAĆ UWAGĘ

KWOTA POŻYCZKI I JEJ PRZEZNACZENIE

WYMAGANIA

JESTEŚ ZAREJESTROWANY W BAZIE DŁUGÓW?

KIERUJ SIĘ ROZSĄDKIEM

 

PROSTY, SZYBKI I BEZPIECZNY SPOSÓB NA POŻYCZENIE PIENIĘDZY

Szukając pożyczki online możesz mieć pewność, że czeka cię szybki i bezbolesny proces aplikacji. Podmioty oferujące pożyczki internetowe nie prześwietlają twoich finansów tak wnikliwiem, jak pracownicy tradycyjnych oddziałów bankowych. Dzięki temu twój wniosek zostaje przetworzony znacznie szybciej, a ty możesz spodziewać się niemal natychmiastowej odpowiedzi oraz błyskawicznej wypłaty pieniędzy.

To, na co zamierzasz przeznaczyć swoją pożyczkę jest zależne wyłącznie od ciebie, dlatego nie musisz tłumaczyć się ze swoich zamiarów, podobnie jak nie jesteś zobligowany do zabezpieczenia swojej pożyczki. Jest to szczególnie korzystne rozwiązanie, jeśli potrzebujesz pieniędzy w miarę szybko, ponieważ pożyczki udzielane przez tradycyjne banki są zwykle wypłacane po długim okresie oczekiwania.

Pożyczka przez internet

Pożyczanie pieniędzy przez internet jest łatwe, szybkie, a w dodatku bezpieczne. Wszystkie firmy pożyczkowe, które możesz znaleźć na stronie morebanker.pl objęte są nadzorem Komisji Nadzoru Finansowego w Polsce. Tym sposobem masz pewność, że nie padniesz ofiarą oszustwa.

NA CO ZWRACAĆ UWAGĘ

Stopa procentowa podawana w różnorodnych ofertach pożyczek jest zaledwie punktem wyjścia do właściwego, spersonalizowanego oprocentowania, które uzyskasz po przesłaniu wniosku do pożyczkodawcy. W zamian firma pożyczkowa złoży ci propozycję, skrojoną na miarę twoich potrzeb i wymagań, którą możesz zdecydować się zaakceptować. Ze względu na powyższy system działania, MoreBanker poleca złożenie aplikacji co najmniej do trzech różnych pożyczkodawców, dzięki czemu otrzymasz kilka ofert, z których możesz dokonać wyboru. Porównując poszczególne oferty i ich koszty, pamiętaj, aby zwrócić uwagę na to, co wypisane drobnym drukiem.

Aby porównać pożyczki nie musisz posiadać specjalistycznej wiedzy w dziedzinie bankowości ani biegle posługiwać się językiem finansjery. Wystarczy, że rozumiesz, czym jest RRSO. Rzeczywista roczna stopa procentowa to określenie stosowane w odniesieniu do zbioru różnorodnych kosztów, jakie ponosisz z tytułu pożyczenia pieniędzy. Jest wyrażona w procentach od kwoty pożyczki, w skali roku. Z kosztów zawartych w RRSO można wymienić, np. opłaty administracyjne, odsetki oraz wiele jednorazowych kosztów, między innymi:

 • Opłaty manipulacyjne;
 • Koszty sporządzenia dokumentacji;
 • Opłaty przygotowawcze;
 • Opłaty rejestracyjne.

Powyższe jednorazowe opłaty często znacznie różnią się od siebie w zależności od firmy pożyczkowej, co dodatkowo utrudnia porównanie ofert ze sobą. Z tego względu RRSO jest kluczowym narzędziem przy wyborze najbardziej korzystnej pożyczki spośród wielu dostępnych opcji. Pamiętaj o tym rozwiązaniu, ilekroć przymierzasz się do porównania pożyczek na stronie MoreBanker.

Błyskawiczny sposób na pożyczkę

Pożyczanie pieniędzy online jest niezwykle szybkie i proste. Cały proces przebiega błyskawicznie, nie musisz umawiać się na spotkanie z doradcą w banku. Ponadto, w przypadku pożyczek internetowych nie musisz zabezpieczać swojej pożyczki, ani tłumaczyć powodów, dla których się na nią decydujesz.

Dlaczego firmy pozabankowe online i banki oferują różne stopy procentowe?

Niestety, pożyczanie pieniędzy nie odbywa się za darmo. Biorąc pożyczkę konsumencką, w banku, czy przez internet, musisz zapłacić odsetki i prowizje. Tym samym zawsze musisz oddać więcej niż pożyczyłeś. Wiele pożyczek konsumenckich dostępnych online ma wyższe oprocentowanie niż pożyczki w banku. Wynika to z większego ryzyka, jakie podejmują internetowe przedsiębiorstwa pożyczając pieniądze bez pewności, że pożyczkobiorca jest w stanie spłacić ją wraz z odsetkami. Decydując się na pożyczkę konsumencką przez internet, nie musisz zabezpieczać pożyczki, natomiast korzystając z usług banku, musisz poddać pod zastaw swoje mieszkania lub samochód. Właśnie dlatego firmy internetowe biorą na siebie zdecydowanie większe ryzyko niż tradycyjne banki, co ma odzwierciedlenie w wysokości oprocentowania. Na dodatek, w przypadku tradycyjnej pożyczki musisz udostępnić swoje roczne rozliczenia, zaświadczenia o dochodzie i inne wymagane dokumenty, podczas gdy bank prześwietla twoje finanse. W ten sposób instytucja upewnia się, że udziela pożyczki wiarygodnej osobie, która jest w stanie spłacić dług, a więc minimalizuje ryzyko związane z pożyczeniem pieniędzy. Stopa procentowa jest zatem ściśle powiązana z ryzykiem, jakie bank lub firma pozabankowa podejmuje udzielając pożyczki.

KWOTA POŻYCZKI I JEJ PRZEZNACZENIE

Kwota twojej pożyczki musi być dostosowana do twoich potrzeb, dlatego kiedy decydujesz się na pożyczkę, bardzo ważne jest kierowanie się rozsądkiem. To oznacza, że nie powinieneś pożyczać więcej niż dokładnie tyle, ile potrzebujesz. Pamiętaj, że wyższa kwota pożyczki oznacza większe miesięczne opłaty. Jeżeli brakuje ci gotówki na co dzień, mamy dla ciebie kilka przydatnych porad:

 • Uwolnij środki dzięki niższym rachunkom - sprawdź, czy nie przepłacasz za swój internet domowy, zastanów się nad tańszym abonamentem komórkowym. Być może jesteś w stanie zaoszczędzić na swojej subskrypcji Spotify, czy Netflixa.
 • Sprawdź możliwości wsparcia finansowego - osobom, które wprowadzają się do nowego mieszkania często przysługuje 5-letni kredyt bez oprocentowania.
 • Zwróć uwagę na wydatki - czasami trudno zauważyć, jak łatwo przychodzi użycie karty płatniczej na zakup często niepotrzebnych rzeczy. Spróbuj zaplanować swoje wydatki, aby nie narażać się na liczne pokusy.

Jeśli potrzebujesz pożyczki, skorzystaj z porównywarki MoreBanker i upewnij się, że wybierasz najtańsze rozwiązanie spośród ofert dostępnych na rynku.

WYMAGANIA

Chcąc uzyskać pożyczkę w placówce twojego banku, przygotuj się na szczegółowe prześwietlenie twoich finansów oraz liczne pytania dotyczące przeznaczenia pożyczki. Ponadto, musisz dokonać zabezpieczenia swojej pożyczki. Internetowe parabanki działają w inny sposób, przez co nie żądają od ciebie zabezpieczenia pożyczki, ani nie pytają o cel, na jaki zamierzasz przeznaczyć pieniądze. Istnieje jednak kilka wymagań, które musisz spełniać, jeżeli chcesz uzyskać pożyczkę online:

 • Musisz być osobą pełnoletnią, a więc mieć ukończone 18 lat;
 • Musisz potwierdzić swoją tożsamość za pomocą ważnego dokumentu ze zdjęciem, np. dowodu osobistego lub paszportu;
 • Nie możesz być zarejestrowany w bazie długów (KRD, BIK);
 • Dodatkową zaletą jest stałe źródło dochodu.

Musisz mieć przynajmniej 18 lat (być osobą pełnoletnią), aby podpisać prawnie wiążącą umowę. Ze względu na zmienną sytuację finansową w przypadku studentów oraz młodszych ludzi, liczba dostępnych opcji jest mocno ograniczona dla osób w wieku 18-25. MoreBanker wziął to pod uwagę, umożliwiając dostosowanie wyszukiwań do wieku interesanta, dzięki czemu możesz sprawdzić wszystkie pożyczki, do których uzyskania jesteś uprawniony. Ponadto, stały dochód jest dodatkowym atutem.  

Możesz podpisać umowę na pożyczkę online bez wychodzenia z domu, jako że wszelkie formalności załatwiane są elektronicznie. Musisz tylko potwierdzić swoją tożsamość za pomocą ważnego dokumentu, np. dowodu osobistego. Następnie pracownik firmy pożyczkowej skontaktuje się z tobą w celu potwierdzenia dyspozycji. W ten sposób masz pewność, że nikt nie zaciąga pożyczki w twoim imieniu. Stabilna sytuacja finansowa działa na twoją korzyść, a firma pozabankowa oceniająca twój wniosek z pewnością weźmie to pod uwagę. Stały dochód daje większe możliwości finansowe, przez co prawdopodobieństwo spłaty pożyczki na czas jest zdecydowanie wyższe. Możesz również uzyskać lepsze warunki pożyczki (włącznie z niższym oprocentowaniem i niższymi prowizjami), jeśli ubiegasz się o nią wspólnie z małżonkiem.

Pożyczka ze spłatą jednorazową

Jak sama nazwa wskazuje, jest to rozwiązanie, które umożliwia ci spłatę całego zadłużenia za pomocą jednej raty. Oznacza to, że przez cały okres trwania umowy płacisz odsetki oraz należne podatki, natomiast pożyczoną kwotę oddajesz w całości dopiero na sam koniec.

Czym charakteryzuje się pożyczka ze spłatą jednorazową?

Tego typu pożyczka charakteryzuje się ratami, które obejmują wyłącznie odsetki. Dopiero po upłynięciu terminu zapadalności kapitał pożyczki zostaje w całości spłacony za pośrednictwem jednej płatności.

JESTEŚ ZAREJESTROWANY W BAZIE DŁUGÓW?

Pechowcom, którzy wylądowali w bazie długów, może być naprawdę trudno znaleźć pożyczkę. Słowo “dłużnik” towarzyszące nazwisku danej osoby drastycznie obniża jej szanse na uzyskanie pieniędzy, ponieważ większość przedsiębiorstw uznaje to za zbyt wysokie ryzyko.

Niemniej jednak, istnieją przedsiębiorstwa, które pożyczają pieniądze osobom wpisanym do bazy długów, co odbywa się przy niezwykle wysokim oprocentowaniu. Dlatego też tego typu umowy mogą mieć opłakane skutki dla pożyczkobiorców. Jeśli bierzesz kolejną pożyczkę pomimo swojej sytuacji, możesz doprowadzić swoje finanse do ruiny. Z tego względu nie znajdziesz firm pożyczkowych, które oferują pożyczki bez BIK w zestawieniach MoreBanker. Zamiast tego zalecamy uporanie się z długami, które doprowadziły do wpisania cię na listy BIK, dzięki czemu możesz usunąć swoje nazwisko z rejestru.

Pożyczki online bez BIK

Dla osób zarejestrowanych w BIK uzyskanie pożyczki jest sporym wyzwaniem. Na stronie morebanker.pl nie uwzględniamy żadnego przedsiębiorstwa, które oferuje pożyczki osobom wpisanym do bazy długów. Zalecamy jednak ,żeby skupić się na spłacie dotychczasowych zobowiązań, aby najpierw wydostać się z listy dłużników.

KIERUJ SIĘ ROZSĄDKIEM

Jeśli chcesz uzyskać pożyczkę online, musisz pamiętać, że liczne korzyści nie przychodzą za darmo. Różnorodne prowizje, odsetki i opłaty przygotowawcze są zwykle wyższe niż w przypadku tradycyjnej pożyczki w banku. Bądź więc realistą w kwestii swojej sytuacji finansowej, kwoty pożyczki oraz okresu jej spłaty. Wypróbuj nasz kalkulator kredytowy, który pomoże ci oszacować miesięczne raty oraz wydatki związane z daną pożyczką.

Zachęcamy do stworzenia budżetu dla twoich finansów, dzięki któremu możesz zyskać przegląd oszczędności, które pozostają do twojej dyspozycji pod koniec każdego miesiąca. Pamiętaj, żeby nie pożyczać więcej niż potrzebujesz. Mierz siły na zamiary w kwestii spłaty zadłużenia w danym terminie. W dzisiejszych czasach niemal każdy może pożyczyć pieniądze na dowolny cel. Nie zapomnij jednak kierować się rozsądkiem i sprawdź, czy masz odpowiednie środki, aby spłacić swoją pożyczkę na czas.

Najlepsza pożyczka online

Najlepsza pożyczka internetowa to taka z niskim RRSO i niskim oprocentowaniem. RRSO to wskaźnik, który określa pożyczkę jako tanią lub kosztowną. Im niższe RRSO, tym tańsza pożyczka w ogólnym rozrachunku. Możesz również znaleźć tanią pożyczkę poprzez znalezienie najniższego oprocentowania.

Jak banki obliczają pożyczki na mieszkanie?

Banki sprawdzają różne parametry zanim podejmą decyzję o przyznaniu ci pożyczki na wymarzone mieszkanie. Między innymi, oceniają one wartość gotowości do płacenia (WTP) oraz zdolność kredytową. Oznacza to, że banki przyglądają się twojej historii finansowej i weryfikują twoje kredyty na rachunku bieżącym, dochód, czy aktualne zadłużenie. Instytucje przyglądają się tym parametrom, żeby uzyskać wgląd w twoją sytuację finansową. Zadbane finanse pozwolą zwiększyć twoje szanse na otrzymanie pożyczki. Bank zwróci również uwagę na twoją wypłacalność i na to, czy jesteś w stanie podołać bieżącym wydatkom. Z tego względy musisz udostępnić dokumenty dotyczące pensji, domowego budżetu oraz stałych wydatków. Następnie bank ocenia twoje majątek, np. Oszczędności, twoje długi oraz dostępne środki. W ten sposób upewnia się, że masz pieniądze potrzebne do miesięcznej spłaty twojej pożyczki.

Anmeldelse fra brugere
notifyImg

Wpisz swój e-mail i sprawdź ofertę oraz porady dotyczące pożyczk:

Kontynuuj bez adresu email

Regulamin