Jesteśmy po to, by pomagać

Na pewnym etapie swojego życia, wiele osób potrzebuje pożyczki konsumenckiej. Jest to przede wszystkim bardzo łatwe rozwiązanie dla wszystkich, którzy potrzebują pieniędzy od zaraz, na przykład na remont kuchni, naprawę samochodu lub coś zupełnie innego. Jednym z niebezpieczeństw związanych z podjęciem pożyczki konsumenckiej jest jednak brak wiedzy na ten temat. Naszym zdaniem nadszedł czas na większą przejrzystość w świecie pożyczek i kredytów, dlatego w MoreBanker staramy się stworzyć rzetelny obraz aktualnej sytuacji na rynku.

Naszym podstawowym celem jest ułatwienie twojego życia. Chcemy zapewnić ci dostęp do przydatnych informacji, dzięki którym znalezienie pożyczki najlepiej odpowiadającej twoim wymaganiom stanie się jeszcze prostsze. Zależy nam również, żebyś znalazł korzystne cenowo rozwiązanie. W perspektywie długoterminowej chcemy być wiodącym portalem internetowym w kwestii porównywania kredytów konsumenckich.

Staramy się dostarczać naszym użytkownikom szeroką gamę produktów oraz usług związanych z kredytami konsumenckimi. Własnoręcznie wybieramy oferty, które później prezentujemy na naszej stronie, dlatego też nasze zestawienia niekoniecznie odzwierciedlają cały rynek.

MoreBanker - kim jesteśmy?

Stale sprawdzamy, ulepszamy oraz aktualizujemy naszą bazę danych, aby stworzyć kompletny i przejrzysty obraz sytuacji rynkowej. W ten sposób tworzymy optymalne zestawienie najlepszych pożyczek na rynku. Dzięki temu możesz korzystać z rzetelnego porównania pożyczek konsumenckich, którymi jesteś zainteresowany. Twoje odczucia odnośnie naszej strony są dla nas naprawdę ważne, dlatego nieustannie staramy się dostarczać kompleksowe porównania. Właśnie z tego względu postanowiliśmy udostępniać naszą stronę z porównywarką pożyczek wszystkim użytkownikom, bez żadnych opłat

Naszą wizją jest pomóc Polkom i Polakom podjąć świadomą decyzję w sprawie kredytu. Dokładamy wszelkich starań, aby dostarczyć ci potrzebne informacje tak, abyś z czystym sumieniem mógł dokonać wyboru.

Nasza strona pozwala na wyszukiwanie pożyczek pod kątem wybranej kwoty oraz wieku użytkownika. Następnie penetrujemy rynek w poszukiwaniu ofert, które odpowiadają twoim wymaganiom. Tym samym otrzymujesz możliwość bliższego zapoznania się i ewentualnego wypełnienia wniosku o pożyczkę za pośrednictwem danego przedsiębiorstwa - łatwo i przyjemnie.

Przede wszystkim chcemy, abyś mógł łatwo i z pełnym przekonaniem podjąć decyzję w sprawie kredytu. Dlatego przygotowaliśmy także ciekawe artykuły na naszym blogu, szczegółową prezentację firm pożyczkowych, oferujących swoje usługi na naszej stronie oraz objaśnienie kluczowych pojęć, których znajomość odgrywa ważną rolę. Zatem aktywnie angażujemy się w pomoc naszym użytkownikom, aby zaoszczędzić twój czas i pieniądze.

Morebanker.pl działa wyłącznie jako strona porównująca kredyty, sami nie oferujemy bowiem żadnych pożyczek. Nasze zyski pochodzą z przekierowywania użytkowników do firm pożyczkowych, operujących na rynku.

Nasz zespół

MoreBanker jest zarządzany przez firmę TjekLån, która jest jednocześnie właścicielem strony. TjekLån to niewielka, szybko rozwijająca się spółka przedsiębiorcza, działająca online. Nasze biuro mieści się w sercu Aarhus, drugiego największego miasta w Danii i stolicy regionu Jutlandia. Na dzień dzisiejszy posiadamy ponad 10 różnych porównywarek internetowych. Spora ich część należy do najczęściej odwiedzanych witryn w Danii.

Oferujemy szeroki wybór usług porównawczych w zakresie różnego rodzaju produktów, których rynki nieustannie monitorujemy. Dzięki temu my, jako TjekLån, możemy dostarczyć naszym użytkownikom kompletny przegląd bogactwa, jakie dane rynki oferują.

Z wielką pasją i zaangażowaniem staramy się zapewnić naszym użytkownikom najlepsze usługi porównawcze na rynku, przez co stale pracujemy nad wprowadzeniem kolejnych usług do naszej oferty. Wszystko po to, aby upewnić się, że nigdzie nie znajdziesz tak jakościowych porównań, jak na naszej stronie.

MARK ANDERSEN
MARK ANDERSEN
Dyrektor Generalny
KENNETH ANDERSEN
KENNETH ANDERSEN
Członek Zarządu
CHRISTOFFER HUBERTZ
CHRISTOFFER HUBERTZ
Członek Zarządu

kontakt

TjekLån ApS
Vestergade 48H
8000 Aarhus C
Tlf.: +45 44 11 07 43
Mail: info@admill.dk
CVR: 43600672


notifyImg

Wpisz swój e-mail i sprawdź ofertę oraz porady dotyczące pożyczki:Kontynuuj bez adresu email

Regulamin