KREDYT NA SAMOCHÓD

Porównaj różne pożyczki i wybierz ofertę, która pomoże ci spełnić marzenia związane z kupnem nowego samochodu

- Zastanawiasz się nad kredytem na samochód? Przeczytaj więcej -
splash
hapipozyczki
Kwota pożyczki
Okres spłaty
RRSO
Czas odpowiedzi

Rewelacyjna 9.7 / 10

2.000 - 15.000 zł
6 - 24 miesięcy
8.94-9.81%
natychmiast
Pożyczka długoterminowa
Wakacje kredytowe
Opcja odroczenia spłaty
WNIOSEK
Reprezentatywny przykład pożyczki: Pożyczka dla nowych klientów: Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) 9,72%, całkowita kwota pożyczki (bez kredytowanych kosztów) 8 300 zł, RSO 0% (stałe); czas obowiązywania umowy – 48 miesięcy; wysokość miesięcznych równych rat: 207,78 zł; całkowita kwota do zapłaty 9 973,44 zł, całkowity koszt pożyczki 1 673,44 (w tym: łączna kwota odsetek - 0 zł, opłata przygotowawcza 418,36 zł, prowizja 1 255,08 zł). Kolejna pożyczka: RRSO 78,35 %, całkowita kwota pożyczki: 6 000 zł; oprocentowanie stałe: 10 % rocznie; czas obowiązywania umowy: 36 miesięcy; wysokość miesięcznych równych rat: 360,89 zł; całkowita kwota do zapłaty: 12 991,75 zł; całkowity koszt pożyczki 6 991,75 zł (w tym: odsetki 1 008,55 zł, opłata przygotowawcza 1 495,80 zł, prowizja 4 487,40 zł).
splash
Finzmo
Kwota pożyczki
Okres spłaty
RRSO
Czas odpowiedzi

Rewelacyjna 9.3 / 10

2.000 - 20.000 zł
3 - 48 miesięcy
9.81%
15 minut
Pożyczki online na raty
Za darmo i bez zobowiązań
Indywidualnie dopasowana oferta
WNIOSEK
Reprezentatywny przykład pożyczki: Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) wynosi 9,81%, całkowita kwota pożyczki (bez kredytowanych kosztów) 4 600 zł, całkowita kwota do zapłaty 5 063,68 zł, oprocentowanie stałe 0,00%, całkowity koszt kredytu 463,68 zł (w tym: prowizja 347,76 zł, odsetki 0,00 zł, opłata przygotowawcza 115,92 zł), 24 miesięczne raty: 23 pierwsze miesięczne równe raty w wysokości po 210,99 zł., ostatnia 24 miesięczna rata w wysokości 210,91 zł.
splash
Smartney
Kwota pożyczki
Okres spłaty
RRSO
Czas odpowiedzi

Rewelacyjna 9.6 / 10

3.000 - 60.000 zł
6 - 60 miesięcy
15.38-37.17%
kilka minut
Nawet 60 000 zł na okres do 5 lat
Niskie oprocentowanie
Bez zbędnych zaświadczeń
WNIOSEK
Reprezentatywny przykład pożyczki: Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) wynosi 15,38%, całkowita kwota kredytu (bez kredytowanych kosztów) 16 079,00 zł, całkowita kwota do zapłaty 22 652,61 zł, oprocentowanie zmienne 7,2%, całkowity koszt kredytu 6 573,61 zł (w tym: prowizja 2 894,22 zł, odsetki 3 679,39 zł), 59 miesięcznych równych rat po 400,43 zł, ostatnia rata wyrównująca 380,70 zł.
Bancovo
Kwota pożyczki
Okres spłaty
RRSO
Czas odpowiedzi

Rewelacyjna 9.6 / 10

1.000 - 200.000 zł
3 - 120 miesięcy
9.59-60.54%
kilka minut
Błyskawiczna wypłata środków
Wiele ofert do wyboru
RRSO 9.59% dla nowych klientów
WNIOSEK
Reprezentatywny przykład pożyczki: Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) dostępnych u pośrednika kredytów konsumenckich w „Ofercie dla Nowych Klientów” wynosi 9,59%, całkowita kwota kredytu: 25 455,06 zł, całkowita kwota do zapłaty przez Konsumenta: 36 027,48 zł, oprocentowanie stałe 1,64%, całkowity koszt kredytu: 10 572,43 zł (w tym: prowizja 2 361,43 zł, odsetki 8 211,00 zł), 56 miesięcznych rat równych w wysokości 433,79 zł. Kalkulacja została dokonana na dzień 31.01.2019 r. na reprezentatywnym przykładzie. „Oferta dla Nowych Klientów” dotyczy Klientów, którzy złożyli pierwszy wniosek o kredyt konsumencki na bancovo.pl po 20.02.2019 r.
Dlatego możesz bezpiecznie korzystać z Morebanker.pl

W Morebanker.pl dokładamy wszelkich starań, aby zapewnić Ci doskonały przegląd opcji kredytowych. Poszczególne pożyczki klasyfikujemy według takich czynników, jak popularność, warunki pożyczki i nasza prowizja. Otrzymujemy wynagrodzenie za wysyłanie klientów do partnerów.
PRZECZYTAJ WIĘCEJ O POŻYCZCE NA SAMOCHÓD

💎 Warto wiedzieć

🍀 Wiele możliwości do wyboru

⚜️ Znaczenie RRSO

🔎 W poszukiwaniu szybkiej pożyczki online

📝 Złóź wnioski do kilku firm pożyczkowych

🚗 Zanim sfinalizujesz transakcje

📉 Stałe i zmienne oprocentowanie

📲 Zalety pożyczania przez internet

🚘 Znajdź najlepszy kredyt na samochód

✔️ Oblicz raty i odbierz pożyczkę na nowy samochód


WARTO WIEDZIEĆ

car inside.jpgW 2016 roku zarejestrowano ponad 869 tysięcy samochodów używanych oraz niemal 500 tysięcy nowych. Jeśli jesteś jedną z tych osób, które pragną zainwestować w nowy samochód, prawdopodobnie szukasz sposobów, które pozwolą ci sfinansować ten zakup.

Kupując samochód możliwe jest wynegocjowanie lepszych warunków, które pomogą ci zaoszczędzić, jednak możesz również zyskać sporo pieniędzy porównując ze sobą różne pożyczki na samochód. W przypadku chwilówek oraz pożyczek konsumenckich koszty są mocno zróżnicowane w zależności od firmy pożyczkowej, dlatego warto dokładnie przeanalizować rynek i dostępne oferty kilkunastu spółek.

Za pośrednictwem MoreBanker znajdziesz pożyczki na samochód o terminie zapadalności do 15 lat, jednak jeżeli zamierzasz korzystać z samochodu tylko przez 10 lat, oznacza to, że będziesz musiał spłacać pożyczki przez następne 5 lat po pozbyciu się pojazdu. Z tego względu termin zapadalności i oczekiwania co do czasu użytkowania samochodu powinny być spójne.

..

Pożycz pieniądze na samochód przez internet

Na naszej stronie zebraliśmy wiele różnych firm oferujących kredyty na samochód. W naszej bazie znajdziesz zarówno spółki, które proponują zwyczajne pożyczki konsumenckie, jak również firmy specjalizujące się w sprzedaży pożyczek na samochód.

..

WIELE MOŻLIWOŚCI DO WYBORU

Poszczególne pożyczki na samochód mogą znacznie różnić się od siebie w kwestii związanych z nimi kosztów. Zazwyczaj zależy to od miejsca, w którym chcesz uzyskać tego typu kredyt. Może to być bank hipoteczny, lokalny oddział banku, autoryzowany salon samochodowy lub internetowa firma pożyczkowa.

Kredyt na samochód zwykle wymaga pewnego wkładu własnego. Alternatywą może być zwyczajna pożyczka w banku, jednak jej koszty będą w dużej mierze zależeć od twojej indywidualnej sytuacji. Na relację w bankiem mogą wpływać np. twoje członkostwo w związkach zawodowych, czy status klienta, które mogą być podstawą do uzyskania zniżek.

Pożyczka w banku zależy przede wszystkim od twojej sytuacji finansowej, co oznacza wnikliwą ocenę zdolności kredytowej oraz długi czas rozpatrywania wniosku. Często kupując nowy samochód w autoryzowanym salonie masz możliwość uzyskania kredytu w ramach transakcji. Sprzedawca zwykle otrzymuje prowizję z tytułu pośrednictwa w zawarciu takiej umowy kredytowej.

Ponadto, w niektórych przypadkach musisz uiścić opłatę za ubezpieczenie pożyczki. Nie jest to jednak to samo ubezpieczenie, co typowy zastaw, które jest wymagany przy kredytach hipotecznych. Tego typu rozwiązanie często oznacza niższe oprocentowanie, lecz wysokie koszty początkowe, a ponieważ opłaty te nie są odliczane z podatkiem, sposób ten może okazać się bardzo kosztowny.

doors.jpgOstatnią możliwością jest pożyczka online, będąca zarówno najszybszym, jak i najłatwiejszym rozwiązaniem. Dzięki MoreBanker możesz porównać ze sobą najlepsze i najtańsze oferty dostępne na rynku kredytów samochodowych.

Prostym sposobem na uzyskanie najbardziej korzystnej pożyczki jest złożeniu wniosku do kilkunastu firm pozabankowych, dzięki czemu otrzymasz większą liczbę ofert dopasowanych do twojej sytuacji.

..

Różnica między pożyczką konsumencką a kredytem na samochód

Podstawową różnicą pomiędzy kredytem na samochód, a pożyczką konsumencką jest wielkość pożyczanej kwoty. Biorąc kredyt na samochód możesz pożyczyć nawet do 200 000 złotych. Okres spłaty kredytu na samochód zwykle jest dłuższy niż w przypadku zwyczajnej pożyczki konsumenckiej. W Polsce maksymalny czas spłaty wynosi 10 lat.

..

ZNACZENIE RRSO

W przypadku kredytów na samochód, a także innych pożyczek musisz pamiętać, że oprócz odsetek w grę wchodzą dodatkowe koszty związane z udzieleniem pożyczki. Wiele osób ogranicza się wyłącznie do sprawdzenia wysokości rat oraz oprocentowania, nie przykładając wagi do zapisów, które dotyczą kosztów początkowych, czy opłat administracyjnych.

Dlatego też polecamy wszystkim zainteresowanym, aby bacznie przyglądać się RRSO, a więc Rzeczywistej Rocznej Stopie Procentowej, która zapewnia wgląd w całokształt kosztów związanych z pożyczeniem pieniędzy. Na przykład, jeżeli oprocentowanie jest niskie, ale RRSO wysokie, oznacza to, że opłaty przygotowawcze są wysokie, co sprawia, że pożyczka jest droga.

RRSO zazwyczaj jest niższe w przypadku pożyczek na większe sumy, niż ma to miejsce przy małych kwotach. Im niższa wartość RRSO, tym tańsza w ogólnym rozrachunku będzie pożyczka. Zwróć jednak uwagę, że oprocentowanie można odliczyć wraz z podatkiem, natomiast w przypadku prowizji i opłat początkowych nie jest to możliwe.

..

Czy mogę przeznaczyć pożyczkę konsumencką na samochód?

Tak, pożyczkę konsumencką możesz przeznaczyć na dowolny cel, również na zakup samochodu.

Ile maksymalnie mogę pożyczyć przez internet?

Pomimo braku jednoznacznego limitu, nasza strona proponuje pożyczki na kwotę do 300 tysięcy złotych.

Jaka jest różnica między pożyczką a kredytem?

Kredyt to produkt finansowy dostępny wyłącznie w bankach, które mają ustawowy nakaz sprawdzania zdolności kredytowej interesantów. Z kolei pożyczki oferowane są przez firmy pozabankowe.

..

people in the car.jpgW POSZUKIWANIU SZYBKIEJ POŻYCZKI ONLINE

Kiedy znajdziesz swój wymarzony samochód i brakuje ci pieniędzy na jego zakup, warto zawczasu zastanowić się nad dostępnymi opcjami sfinansowania tego marzenia.

Jedną z nich jest szybka pożyczka online. Biorąc pożyczkę internetową możesz być pewny szybkiego procesu rozpatrywania wniosku oraz błyskawicznej wypłaty, które umożliwią ci natychmiastową realizację planów.

Kiedy udaje ci się pozyskać środki, dzięki którym spełniają się twoje marzenia, można łatwo zapomnieć o długofalowych konsekwencjach.

MoreBanker oferuje funkcję kalkulatora kredytowego, za pomocą której sprawdzisz koszty pożyczki, jakie poniesiesz w trakcie jej spłaty. Dzięki temu uzyskasz przejrzysty obraz inwestycji oraz wszystkich związanych z nią kosztów.

..

..

ZŁÓŻ WNIOSKI DO KILKU FIRM POŻYCZKOWYCH

Stopy procentowe zawarte w ofertach na naszej stronie mają charakter wyłącznie reprezentatywny. Ostateczne oprocentowanie określane jest dopiero po tym, jak złożysz wniosek. Jako niezależny doradca, MoreBanker sugeruje, żebyś złożył wniosek do kilku firm pożyczkowych, co pozwoli ci zwiększyć możliwości wyboru.

Następnie musisz dostarczyć wierzycielowi zaświadczenie o zarobkach, na podstawie którego wykona on ocenę zdolności kredytowej. Jej wynik decyduje o kształcie pożyczki, jaki zaoferuje ci wierzyciel. Rating kredytowy określa warunki umowy, włącznie z wysokością oprocentowania, dopasowaną do twoich finansów.

Złożenie wniosków do kilku przedsiębiorstw nie oznacza, że jesteś zobligowany do którejkolwiek z nich. Umowa wejdzie w życie dopiero po odesłaniu do pożyczkodawcy zaakceptowanej i podpisanej oferty.

..

Dlaczego warto pożyczać online?

Jest kilka powodów, dla których warto wybrać kredyt na samochód przez internet zamiast tradycyjnej pożyczki w banku. W ten sposób możesz szybciej otrzymać potrzebną gotówkę i jednocześnie uniknąć zbędnej, papierkowej roboty, ponieważ wszelkie formalności załatwiane są elektronicznie. Ponadto, tylko nieliczne firmy pożyczkowe oferujące usługi online dociekają, na co zamierzasz przeznaczyć pieniądze.

..

ZANIM SFINALIZUJESZ TRANSAKCJĘ

Zanim zdecydujesz się na zakup samochodu od prywatnego sprzedawcy, powinieneś upewnić się, że wszystko działa jak należy w rzeczonym pojeździe. Kupując używany samochód nie masz gwarancji, jaką zapewnia autoryzowany salon. Dlatego też pamiętaj, żeby dokładnie przetestować wybrany pojazd i sprawdzić wszystkie funkcje.

Upewnij się, że dobrze przyjrzałeś się pojazdowi w środku oraz na zewnątrz, najlepiej w dziennym świetle. W ten sposób możesz zminimalizować ryzyko związane z kupnem samochodu z “drugiej ręki”.

..

Kredyt na samochód

Wielu ludzi marzy o nowym samochodzie latami. Niektórzy planują zakup swojego pierwszego auta, inni rozglądają się za nowszym modelem. Kiedy już znajdziesz swój idealny samochód, musisz zwrócić uwagę na kilka czynników ekonomicznych, które mają spore znaczenie przy realizacji tego typu inwestycji.

Brown Car.jpgBez wątpienia musisz uważnie przyglądać się cenie oraz warunkom umowy, przypisanym do samochodu, którym jesteś zainteresowany, a także inne aspekty, które wpływają na opłacalność całej inwestycji, takie jak podatek przy zakupie używanego samochodu. Zdarza się, że w przypadku tak dużej inwestycji jak zakup nowego samochodu, konieczna jest pożyczka.

Na rynku internetowych kredytów na samochód dostępne są liczne oferty, dzięki którym możesz uzyskać tanią pożyczkę. Jednocześnie musisz pamiętać, że warto wiedzieć, z czym masz do czynienia, dlatego znajomość kluczowych definicji ze świata bankowości jest nieoceniona. Stała i zmienna stopa procentowa, czy RRSO to tylko niektóre spośród wielu, o których powinieneś wiedzieć.

Jeśli potrzebujesz pomocy przy znalezieniu taniej pożyczki na samochód i nie jesteś pewien drobnych formalności, MoreBanker oferuje liczne artykuły i porady, które pomogą ci zrozumieć wszystkie szczegóły kredytu, zanim zdecydujesz się go wziąć. Jeżeli więc planujesz zakup nowego samochodu i właśnie okazało się, że potrzebujesz gotówki na realizację tej inwestycji, zachęcamy do lektury na naszej stronie.

..

STAŁE I ZMIENNE OPROCENTOWANIE

Biorąc pożyczkę na samochód, nowy lub używany, zwykle musisz uwzględnić odsetki w swoim planie spłaty. Stopa procentowa, zwana także oprocentowaniem, to właśnie wskaźnik, który określa wysokość odsetek. Wyrażany jest on jako kapitał w formie procentowej, który należy zapłacić wraz ze spłatą pożyczki, a więc stanowi dodatkową opłatę. Możesz również spotkać się z określeniem “stałe” lub “zmienne” oprocentowanie.

Stała stopa procentowa pozostaje niezmienna od początku, tj. od chwili zawarcia umowy kredytowej. W ten sposób masz pewność, że przez cały okres trwania umowy płacisz tę samą kwotę w odsetkach.

Zmienna stopa procentowa stanowi dokładne przeciwieństwo stałej. Tym samym oprocentowanie rośnie i spada w trakcie spłacania kredytu, a więc odsetki zmieniają się wraz z nim. Oznacza to, że możesz zarówno zapłacić więcej, jak i mniej niż zakłada twoje umowa kredytowa.

Podczas poszukiwań odpowiedniej pożyczki, zwróć uwagę na to, jakiego rodzaju oprocentowanie proponują poszczególne oferty, przemyśl swoje potrzeby i upewnij się, że stopa procentowa pasuje do twoich możliwości finansowych.   

..

Jeżeli zależy ci na tym, by wiedzieć jakie poniesiesz koszty pożyczki w ogólnym rozliczeniu, powinieneś rozważyć pożyczkę ze stałym oprocentowaniem. Dzięki temu możesz precyzyjnie oszacować koszty pożyczki od początku aż do końca jej spłaty. Jeżeli jednak chcesz zachować możliwość uzyskania niższego oprocentowania, być może zmienna stopa procentowa zagwarantuje ci pożądaną elastyczność.

Tak więc stopa procentowa to kluczowy wskaźnik, na który należy zwrócić uwagę przy wyborze kredytu na samochód. Jest to szczególnie istotne dlatego, że musisz mieć absolutną pewność, że jesteś w stanie spłacić pożyczkę we właściwym czasie. Powinieneś zatem zawczasu upewnić się, że masz środki potrzebne do wywiązania się z umowy, dlatego uwzględnienie w twoich obliczeniach kwoty odsetek jest niezwykle ważne.

Dodatkowo, należy dokładnie sprawdzić warunki umowy oraz rodzaj oprocentowania zanim zdecydujesz się podpisać dokumenty. W ten sposób możesz uniknąć nieprzyjemnych sytuacji, w których oprocentowanie okazuje się znacznie wyższe niż początkowo przewidywano.

..

Najlepsza pożyczka na samochódcar window.jpg

Najlepsza pożyczka na samochód dla ciebie niekoniecznie jest uniwersalnie najlepszą pożyczką na rynku. W grę wchodzi bowiem wiele czynników, które sprawiają, że dana oferta pasuje do twojej sytuacji.

Dla przykładu, niektóre firmy pozabankowe oferują ubezpieczenie samochodu w ramach pożyczki. Najlepszy kredyt na samochód to często ten, który oferuje wiele dodatkowych korzyści w niskiej cenie i pomoże ci sfinansować zakup nowego samochodu.

..

Zaplanuj swój budżet

Przed zawarciem umowy kredytowej warto także przygotować sobie budżet. W ten sposób możesz łatwo zaplanować wydatki, które napotkasz biorąc pożyczkę na zakup samochodu, zgodnie z warunkami zawartymi w danej umowie. Możliwości, jakimi dysponują pożyczkobiorcy znacznie się różnią, ponieważ jedni zarabiają więcej od innych, dlatego też przygotowanie budżetu może pomóc odpowiednio rozłożyć środki na spłatę zadłużenia.

Studiujesz i potrzebujesz dofinansowania do swojego pierwszego samochodu? A może brakuje ci pieniędzy, ponieważ samotnie wychowujesz trójkę dzieci? Twoja sytuacja życiowa odgrywa ważną rolę przy tworzeniu budżetu, dlatego musisz uważnie przeanalizować swoje własne potrzeby. Co więcej, tylko ty wiesz, ile zarabiasz, a ile wydajesz na życie codzienne.

Wiele osób ma doświadczenie w przygotowywaniu budżetu, jednak dla osób mniej wtajemniczonych wykorzystanie karty płatniczej może posłużyć jako forma budżetingu. Odejmując wydatki od przychodów na karcie możesz w prosty i szybki sposób uzyskać zestawienie swoich finansów i określić sumę, jaka zostaje ci na spłatę zadłużenia.

Bardzo ważne, żeby pamiętać o spłacie pożyczki na czas tak, aby uniknąć długotrwałego zadłużenia.

Przygotowanie budżetu jest zatem kluczową czynnością, którą musisz wykonać zanim podpiszesz umowę o pożyczkę na samochód, nawet jeśli wydaje ci się, że znalazłeś wyjątkowo tanią ofertę. Dzięki budżetowi unikniesz niespodziewanych wydatków i będziesz dobrze przygotowany na różne sytuacje losowe. Jednocześnie masz do dyspozycji wgląd w swoje finanse, które pomoże ci wybrać najlepiej dopasowaną pożyczkę na samochód.

..

ZALETY POŻYCZANIA PRZEZ INTERNET

Jak już wspominaliśmy, pożyczka może często być koniecznym środkiem do realizacji planów o zakupie nowego lub używanego samochodu. Zależy to od ceny samochodu oraz funduszy, jakimi dysponujesz. Jeśli znajdujesz się w sytuacji, w której potrzebujesz pożyczki na samochód, możesz skorzystać z wielu zalet, jakie oferują pożyczki online.

couple.jpgAby zrozumieć korzyści płynące z pożyczek internetowych, rozważmy przykład z życia codziennego. Chcąc pożyczyć pieniądze wybierasz się do lokalnego oddziału banku, gdzie musisz umówić się na spotkanie z przedstawicielem, a do tego często musisz oddać swoją własność pod zastaw. Z kolei w większości przypadków pożyczania pieniędzy przez internet nie masz obowiązku zabezpieczania pożyczki. Jest to jeden z głównych powodów, dla których pożyczki online zyskały na popularności w ostatnich latach.

Dodatkowo, pieniądze z pożyczki internetowej możesz przeznaczyć na dowolny cel, bez konieczności informowania pożyczkodawcy na co dokładnie wydasz te środki.

..

Poza tym, że nie musisz zabezpieczać swojej pożyczki poprzez zastaw, szybki proces przetwarzania wniosku stanowi kolejną zaletę pożyczek online. Wypełnianie wniosku jest bardzo łatwe i nie zajmuje wiele czasu, dlatego też rozpoczęcie starań o pożyczkę u kilku pożyczkodawców na raz nie stanowi żadnego problemu. Niektóre przedsiębiorstwa udzielają odpowiedzi do 24 godzin od złożenia wniosku.

Jeśli więc znalazłeś idealny samochód i nie chcesz zwlekać z zakupem, z pożyczką internetową możesz spodziewać się błyskawicznej odpowiedzi oraz szybkiej wypłaty gotówki. Ze względu na minimalny czas oczekiwania wiele osób decyduje się na pożyczki ekspresowe, gdy potrzebuje gotówki od zaraz. Pożyczka internetowa może zatem stanowić wartościową alternatywę, jeżeli masz pewność, że jesteś w stanie spłacić zadłużenie, a twoje fundusze mogą pokryć całkowite koszty kredytu.

Jeśli nadal jesteś bardziej przekonany do tradycyjnych sposobów, umów spotkanie w banku lub ze swoim doradcą już teraz. Gdybyś jednak skłaniał się ku bardziej elastycznej i nowoczesnej opcji, nie czekaj i zacznij poszukiwania najlepszej pożyczki na samochód online. Możesz wybrać spośród wielu firm pozabankowych na naszej stronie i skorzystać z licznych dogodności, jakie niosą za sobą pożyczki przez internet.

..

Ile kosztuje pożyczka na samochód?

Kredyty na samochód często mają bardzo korzystne oprocentowanie ze względu na to, że samochód pełni funkcję zabezpieczenia pożyczki. To od ciebie zależy, czy chcesz sfinansować inwestycję w samochód w całości za pomocą kredytu. Możesz wybrać, czy chcesz wziąć pożyczkę na pełną sumę, czy tylko część wartości zakupu. Jednocześnie koszty kredytu zależą właśnie od kwoty, jaką planujesz pożyczyć.

..

ZNAJDŹ NAJLEPSZY KREDYT NA SAMOCHÓD

Kiedy musisz podjąć decyzję w sprawie pożyczki, powinieneś wybrać ofertę, która jest możliwie najtańsza i najbardziej ci się opłaca. Na rynku znajduje się niezliczenie wiele pożyczek, spośród których możesz znaleźć kredyty na samochód, zarówno z wpłatą własną, jak i bez.

Dla przykładu, kredyt bez wkładu własnego może być korzystnym wyjściem, jeśli nie chcesz wydawać pieniędzy ze swoich oszczędności lub masz już samochód, ale nie generuje on wystarczającej wartości, by wykorzystać ją jako kapitał własny. Powyższy przykład udowadnia, że powinieneś zastanowić się nad swoimi potrzebami oraz przejrzeć swoje finanse i fundusze zanim weźmiesz błyskawiczną pożyczkę przez internet. Tym sposobem jesteś w stanie pozbyć się wszelkich wątpliwości przed podjęciem ostatecznej decyzji, dzięki czemu z czystym sumieniem możesz wybrać konkretną ofertę.

Cars on Fast Motion.jpgRRSO jest kluczowym wskaźnikiem, na który musisz zwrócić uwagę porównująć ze sobą oferty pożyczek na samochód. W ten sposób możesz znaleźć najtańszą opcję dla siebie. Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania zapewnia jasny przekaz w sprawie kosztów, jakie niesie za sobą pożyczka na dłuższą metę. Dlatego jest to jednocześnie idealny punkt wyjścia do poszukiwań odpowiedniej pożyczki.

Pamiętaj jednak, że firmy pożyczkowe prawnie zobowiązane są podawać RRSO brutto, a więc przed podatkiem, natomiast twoje porównania powinny dotyczyć wartości netto, czyli RRSO po podatku, ponieważ w ten sposób otrzymasz rzeczywiste koszty pożyczki.

..

Pożyczka Roku

Najlepsza pożyczka na samochód? Określenie najbardziej korzystnej pożyczki w danej chwili jest praktycznie niemożliwe, ponieważ w dużej mierze zależy to od indywidualnej sytuacji. Na stronie morebanker.pl zebraliśmy kilkanaście firm pożyczkowych, oferujących kredyty na samochód. Przygotowaliśmy dla ciebie pożyczki od Bancovo oraz Santander, które proponują korzystne oprocentowanie.

..

OBLICZ RATY I ODBIERZ POŻYCZKĘ NA NOWY SAMOCHÓD

Jeśli zgubiłeś się w labiryncie finansowych definicji i pojęć, o których musisz wiedzieć jeśli chcesz znaleźć najlepszą pożyczkę na samochód, MoreBanker przychodzi z pomocą. Na naszej stronie znajdziesz prosty w obsłudze, użyteczny kalkulator kredytowy, dzięki któremu szybko i sprawnie oszacujesz koszty pożyczki na nowy lub używany samochód. Oblicz wydatki związane z pożyczką na samochód na naszej stronie i sprawdź, jak wiele możliwości czeka na ciebie.

car keys.jpgZ powodu braku lepszych alternatyw, wiele osób może nie mieć wyjścia, kiedy decydują się na kredyt na samochód. Jeżeli jesteś jedną z tych osób i rozumiesz mechanizmy kryjące się za najważniejszymi pojęciami, o których wspominaliśmy, możesz śmiało przygotowywać się do poszukiwań odpowiedniej pożyczki na samochód.

Na naszej stronie możesz znaleźć wiele przedsiębiorstw pozabankowych, które oferują korzystne kredyty na samochód. Jeśli zależy ci tylko na najtańszej ofercie, możesz skorzystać z zestawienia różnorodnych pożyczkodawców na naszej stronie i jednocześnie obliczyć koszty danej oferty za pomocą naszego kalkulatora.

..

Na naszej stronie możesz obliczyć swoją pożyczkę na samochód, dzięki czemu szybko uzyskasz odpowiedzi, których potrzebujesz przy podejmowaniu decyzji w sprawie kredytu. Ponadto, jak już wspominaliśmy, warto złożyć wnioski do kilku firm pożyczkowych, dzięki czemu zwiększasz swoje szanse na uzyskanie pożyczki. Tym samym masz pewność, że w ten lub inny sposób otrzymasz potrzebne pieniądze.

Pamiętaj również, żeby zachować rozsądek przy wyborze oraz przygotować budżet, które pozwoli ci określić możliwości, jakimi dysponujesz, zanim weźmiesz pożyczkę. Dzięki temu jesteś przygotowany na wszelkie ewentualności i wiesz, czego się spodziewać.

Klucz do znalezienia najlepszej pożyczki na samochód to sprawdzenie wszystkich dostępnych możliwości, dzięki czemu znajdziesz najtańsze rozwiązanie, niezależnie od tego, czy wymaga wkładu własnego. Wyślij wniosek przez internet i zostań klientem jednej z tanich firm pożyczkowych, które możesz znaleźć na naszej stronie. Tym samym możesz w łatwy i szybki sposób uzyskać najtańszy kredyt na samochód w Polsce i zainwestować w wymarzone auto.

author

Skontaktuj się ze mną tutaj:

Napisane przez

Mark Andersen
Prezes zarządu i założyciel

Mark Andersen posiada ponad 15 lat doświadczenia w sprzedaży, marketingu, finansach i marketingu afiliacyjnym.Mark jest właścicielemnajwiększych stron porównującychpożyczki, dostawców internetu i wielu innych.notifyImg

Wpisz swój e-mail i sprawdź ofertę oraz porady dotyczące pożyczki:Kontynuuj bez adresu email

Regulamin