Lån penge billigt online på Morebanker

SZYBKA POŻYCZKA - ODPOWIEDŹ NAWET W MINUTĘ

Wszystkie pożyczki zebrane w jednym miejscu - wyłącznie najlepsze firmy pożyczkowe

Ile chcesz pożyczyć?

RegulaminDOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ NA TEMAT POŻYCZEK DZIĘKI NASZEJ STRONIE


DROGA DO TANIEJ POŻYCZKI

DLACZEGO WARTO WZIĄĆ POŻYCZKĘ ONLINE

TANIA POŻYCZKA ZNACZY DOBRA POŻYCZKA?

NA CO WARTO ZWRÓCIĆ UWAGĘ?

NA CO PRZEZNACZYĆ POŻYCZKĘ ONLINE?

DROGA DO TANIEJ POŻYCZKI

Znalezienie taniej pożyczki na własną rękę może stanowić nie lada wyzwanie. Często nie wiadomo od czego zacząć, czyim poradom lub podpowiedziom ufać. MoreBanker to niezależny serwis porównujący pożyczki, dzięki któremu możesz znaleźć najlepsze kredyty online, odpowiadające twoim potrzebom. Na naszej stronie znajdziesz sprawdzonych pożyczkodawców oraz tanie pożyczki, które możesz uzyskać na korzystnych warunkach. Przy użyciu filtrów możesz dopasować wyszukiwania tak, aby otrzymać wyniki dokładnie pasujące do twoich potrzeb czy wieku.

W sieci możesz znaleźć różnego rodzaju tanie pożyczki, między innymi z niskim oprocentowaniem lub nawet bez oprocentowania. Warto zatem poświęcić trochę czasu na sprawdzenie dostępnych opcji i porównanie kosztów poszczególnych ofert. Jeśli jednak żadna ze znalezionych propozycji nie odpowiada twoim oczekiwaniom, możesz skorzystać z usług tradycyjnej bankowości. W tym miejscu dobrze jest podkreślić kilka istotnych różnic w porównaniu do pożyczek internetowych. Jeżeli zamierzasz pożyczyć na łączną kwotę w oddziale banku, musisz najpierw odbyć rozmowę z pracownikiem banku. Podczas spotkania będziesz musiał odpowiedzieć na liczne pytania dotyczące celu pożyczki, równocześnie bank dokona oceny twojej zdolności kredytowej. Jeśli wynik rozmowy oraz ratingu kredytowego będzie pozytywny, bank rozpoczyna przygotowanie dokumentów niezbędnych do zawarcia umowy. Te czynności mogą potrwać do kilku dni, po upływie których musisz ponownie udać się do oddziału, gdzie podpisujesz umowę kredytową. Następnie pożyczone pieniądze trafiają na twoje konto.

Czym jest pożyczka?

Pożyczka to porozumienie między dwoma stronami. Jedna z nich (pożyczkodawca) udostępnia sumę pieniędzy drugiej (pożyczkobiorcy). Tym samym pożyczkobiorca bierze na siebie odpowiedzialność za oddanie danej sumy, a także odsetek i prowizji, zgodnie z zawartą umową.

W przypadku pożyczek online proces pożyczania pieniędzy jest zdecydowanie mniej skomplikowany. Na początku musisz wypełnić formularz, w którym znajdują się pytania m.in. o twoje zatrudnienie, dochody, czy sytuację mieszkaniową. Ponadto musisz potwierdzić swoją tożsamość (na przykład poprzez przelew w wysokości 1 gr na konto pożyczkodawcy lub poprzez instantor). Następnie pożyczkodawca dokonuje oceny twojej zdolności kredytowej w oparciu o uzyskane informacje. Na koniec sprawdzany jest twój status w bazie długów BIK, BIG lub KRD. Po wykonaniu powyższych działań, pożyczkodawca podejmuje ostateczną decyzję co do przyznania pożyczki. Jeżeli twój wniosek zostanie rozpatrzony pozytywnie i zaakceptujesz warunki pożyczki, możesz podpisać umowę, a pieniądze zostaną wypłacone na twoje konto.

Ile kosztuje pożyczka?

W dużej mierze zależy to od wysokości kwoty, jaką pożyczasz. Ponadto czynniki takie jak oprocentowanie, okres spłaty, czy miesięczne raty również mają wpływ na koszty związane z pożyczką. Aby ułatwić ci oszacowanie kosztów związanych z pożyczaniem pieniędzy przygotowaliśmy kalkulator kredytowy. Dzięki temu MoreBanker daje ci możliwość sprawdzenia, ile kosztuje twój kredyt.

Na co można pożyczyć pieniądze?

Pieniądze możesz pożyczyć właściwie na dowolny cel. Pożyczkodawcy oferujący kredyty online rzadko ingerują w to, na co zamierzasz przeznaczyć pożyczone środki. Możesz zatem pożyczyć gotówkę na nowy rower, naprawę komputera, samochód, wesele, biżuterię lub egzotyczne wakacje - wszystko zależy od ciebie.

DLACZEGO WARTO WZIĄĆ POŻYCZKĘ ONLINE

Biorąc pod uwagę różnice między procesem pożyczania przez internet, a tradycyjnym pożyczaniem w banku, nie trudno zrozumieć, dlaczego pożyczki online znacząco zyskały na popularności w ostatnich latach. Dzięki pożyczce online otrzymujesz błyskawiczną odpowiedź, a gotówka wypłacana jest praktycznie od ręki. Na dodatek, nie musisz zabezpieczać pożyczki na wypadek nieumiejętności spłaty zadłużenia i nikt nie kwestionuje, na co zamierzasz przeznaczyć pieniądze. Dlatego też pożyczka online jest świetnym rozwiązaniem, zwłaszcza gdy pojawiają się nagłe, niespodziewane wydatki, którym trzeba szybko zaradzić. Może to być np. związane z pokryciem kosztów rehabilitacji po wypadku lub naprawą samochodu. Niezależnie od powodu, na stronie morebanker.pl znajdziesz pożyczki, które mogą pomóc ci rozwiązać twój problem.

TANIA POŻYCZKA ZNACZY DOBRA POŻYCZKA?

Tradycyjna bankowość była dawniej tańszym rozwiązaniem, lecz obecnie - chociaż pożyczki online mogą być bardziej kosztowne - pożyczaniem przez internet oferuje korzyści, z którymi banki nie są w stanie konkurować. Pożyczka online raczej nie jest najtańszą pożyczką w Polsce, jednak jeżeli zależy ci na uniknięciu licznych pytań o powód pożyczki albo potrzebujesz błyskawicznej gotówki, być może warto ponieść dodatkowy koszt. Jeżeli natomiast zależy ci na absolutnie najtańszej opcji, polecamy przeczytać więcej na ten temat na naszej stronie w zakładce Pożyczki, gdzie znajdziesz m.in. pożyczki z niskim oprocentowaniem. W ostatnich latach banki doświadczały sporych trudności, dlatego dziś tak trudno jest uzyskać kredyt. Jeśli bank uzna, że twoje zabezpieczenie finansowe nie jest wystarczająco dobre, możesz otrzymać ofertę kredytu z wysokim oprocentowaniem oraz dodatkowymi kosztami. Niestety, wiele osób nie posiada tak komfortowej sytuacji finansowej, jakiej oczekują banki, przez co tak niewiele osób otrzymuje korzystne warunki oraz sprzyjające oprocentowanie. Również dlatego pożyczki online zyskały przewagę nad bankami, proponując korzystniejsze warunki i lepsze rozwiązania.

Możesz wziąć pożyczkę tak szybko, jak tylko ukończysz 18 lat. Ponadto, nie możesz być zarejestrowany jako dłużnik w BIK, BIG lub KRD.

Pożyczanie przez internet jest szybkie i łatwe, a także nie wymaga poświęcania ogromnych  ilości czasu oraz wysiłku jak w przypadku pożyczek w banku. Na dodatek, pożyczkodawcy nie ingerują w to, na co chcesz pożyczyć pieniądze. Z kolei w banku musisz przedstawić konkretne powody oraz cele.

Nie, pożyczki online niekoniecznie są drogie. Mogą jednak stać się kosztowne, jeśli nie spłacasz ich na czas. Jeżeli jednak regularnie spłacasz raty, pożyczki te nie są droższe od pozostałych

NA CO WARTO ZWRÓCIĆ UWAGĘ?

Podczas poszukiwań odpowiedniej pożyczki powinieneś pamiętać, że oprocentowanie na danej pożyczce jest wyłącznie poglądowe, a dokładny procent możesz sprawdzić dopiero po uzyskaniu spersonalizowanej oferty kredytowej od pożyczkodawcy. Dlatego też radzimy, abyś złożył wniosek co najmniej do trzech pożyczkodawców, ponieważ otrzymasz wtedy kilka propozycji skrojonych pod twoje potrzeby, z których będziesz mógł wybrać najlepszą. Oczywiście, masz pełne prawo do odrzucenia oferty pod warunkiem, że wcześniej jej nie podpisałeś.

W kwestii kosztów związanych z pożyczką, warto zwrócić uwagę na szczegóły wypisane drobnym drukiem. Znajdziesz tam kilka tajemniczych pojęć, jednak największą uwagę powinieneś skupić na RRSO, czyli Rzeczywistej Rocznej Stopie Oprocentowania. Jest to wyrażenie obejmujące wszystkie koszty związane z pożyczką, przedstawione w procentach od kwoty pożyczki w skali roku. Na RRSO składają się zatem odsetki, opłaty administracyjne oraz liczne jednorazowe opłaty, m.in:

 • Opłaty przygotowawcze;
 • Opłaty rejestracyjne;
 • Opłaty manipulacyjne;
 • Koszty sporządzenia dokumentacji.

Tym samym RRSO stanowi sposób na porównanie ze sobą różnego rodzaju pożyczek, jako że koszty, takie jak opłaty administracyjne różnią się w zależności od pożyczkodawcy. Sposób obliczania RRSO sprawia, że pożyczki o krótszym okresie spłaty mają wyższe RRSO. Wynika to z faktu, że opłaty przygotowawcze mają przypisaną większą wagę. Z kolei pożyczki o dłuższym okresie spłaty mają zazwyczaj niższe RRSO. Warto także pamiętać, że uzyskanie pożyczki w banku może wiązać się z koniecznością zabezpieczenia pożyczki oraz zatwierdzeniem przez bank celu pożyczki. Właśnie dlatego otrzymanie zgody na pożyczkę w banku może być sporym wyzwaniem.

Jak dużą sumę mogę pożyczyć?

Spora liczba czynników ma wpływ na wysokość kwoty, jaką możesz pożyczyć. Zależy ona m.in. od rodzaju pożyczki. Dla przykładu, dozwolone kwoty pożyczki na samochód oraz chwilówki znacznie różnią się od siebie. Na papierze nie istnieje żadne ograniczenie co do maksymalnej kwoty, jaką możesz pożyczyć. Uzależniona jest ona jednak od twojej sytuacji finansowej. Przykładem wpływu twojej kondycji finansowej na pożyczkę jest ocena zdolności kredytowej, na podstawie której podejmowana jest decyzja o przyznaniu pożyczki. Dlatego też poszczególni pożyczkodawcy sami decydują (w oparciu o rating kredytowy), ile pieniędzy są skłonni ci pożyczyć.

Jeśli jednak szukasz taniej pożyczki online, nie masz się czego obawiać. Tanie pożyczki dla konsumentów oferują liczne firmy pożyczkowe operujące w sieci, między innymi Vivus, Provident, czy też Hapi Pożyczki. Dzięki temu nie musisz się martwić zabezpieczeniem pożyczki poprzez zastaw, czy też pytaniami dotyczącymi przeznaczenia pieniędzy. Innymi słowy, możesz śmiało złożyć wniosek o pożyczkę. Musisz jednak pamiętać o kilku istotnych wymaganiach:

 • Musisz mieć min. 18 lat, aby ubiegać się o pożyczkę,
 • Musisz potwierdzić swoją tożsamość (zazwyczaj za pomocą przelewu na konto pożyczkodawcy lub poprzez instantor)
 • Nie możesz być zarejestrowany jako dłużnik w BIK, BIG lub KRD,
 • Musisz mieć stałe źródło dochodu (preferowane).

Wymóg pełnoletności jest związany z prawnym wymaganiem, według którego musisz ukończyć 18 lat, aby wejść w prawnie wiążącą umowę. Dla osób w wieku 18-25 znalezienie odpowiedniej oferty może być utrudnione ze względu na ograniczone możliwości. Wynika to z niestabilnych przychodów, często charakteryzujących tę grupę wiekową, co stwarza dodatkowe ryzyko dla pożyczkodawców. MoreBanker wziął ten czynnik pod uwagę, dlatego na naszej stronie możesz skorzystać z filtra wiekowego, który pozwoli dopasować wyniki wyszukiwania do twojego wieku. W celu potwierdzenia tożsamości pożyczkodawcy najczęściej wymagają przelewu (jest to minimalna kwota, np. 1 gr). Potwierdzić tożsamość możesz wykonać również poprzez instantor. Jeśli posiadasz stałe źródło dochodu, pożyczkodawcy z pewnością spojrzą przychylniej na twoją aplikację, ponieważ oznacza to, że masz odpowiednie “zaplecze finansowe” i jesteś w stanie spłacać pożyczkę na czas. Także w przypadku, gdy dzielisz fundusze z partnerem/partnerką będzie to działać na twoją korzyść, jako że odpowiedzialność rozkłada się na dwie osoby, przez co możesz nawet uzyskać niższe oprocentowanie.

Czym jest rata?

Rata kredytu to inaczej comiesięczny koszt kredytu, na który składa się rata kapitałowa (spłacanie części pożyczonej kwoty) oraz rata odsetkowa (dodatek do raty kapitałowej, zależny od oprocentowania, który stanowi koszt możliwości uzyskania pożyczki).

Każdemu z nas zdarza się trudniejszy okres. Jeśli nie miałeś szczęścia, możliwe, że znalazłeś się na listach rejestru długów. Do takich zaliczamy Biuro Informacji Kredytowej (BIK), Gospodarczej (BIG) oraz Krajowy Rejestr Długów (KRD). Będąc zarejestrowanym w bazie długów masz etykietę “niesolidnego klienta”, z którą niezwykle trudno ubiegać się o pożyczkę. Uzyskanie oferty kredytowej jest praktycznie niemożliwe dla osób z takim statusem. To, że niektóre firmy będą zainteresowane udzieleniem ci pożyczki, nie oznacza, że jest to dobry pomysł. Tego typu umowy są bowiem zwykle obarczone wysokim oprocentowaniem, co w efekcie może całkowicie zrujnować twoje finanse. Z tego względu MoreBanker postanowił nie kierować użytkowników do pożyczkodawców, którzy udzielają tzw. pożyczek dla zadłużonych.

Najlepszą poradą jakiej możemy udzielić jest skoncentrowanie się na spłaceniu długów wobec dotychczasowych wierzycieli, którzy wpisali cię do rejestru. W ten sposób możesz wydostać się z trudnej sytuacji i z powrotem cieszyć się normalnymi warunkami dla pożyczających. Stałe zatrudnienie także odgrywa rolę przy procesie pożyczania. Jeżeli rozważasz wzięcie pożyczki, musisz oczywiście zastanowić się, ile pieniędzy chcesz pożyczyć. Jeśli natrafisz na dobrą ofertę z tanią pożyczką na 10 000 złotych, zastanów się, czy nie wystarczy ci pożyczka na 7500 zł, zwłaszcza, że powinna ona pokrywać bieżące potrzeby. W przypadku, gdy potrzebujesz 20 tysięcy złotych, sprawdź naszą stronę poświęconą pożyczce konsumenckiej, która dotyczy kredytów na wyższe kwoty. Jeśli natomiast regularnie brakuje ci pieniędzy, mamy dla ciebie kilka porad, które mogą okazać się przydatne:

 • Przeanalizuj swoje wydatki i sprawdź, czy możesz je zmniejszyć. Zwróć uwagę na abonament za telefon lub internet, poszukaj tańszych rozwiązań.
 • Płatności kartą z pewnością ułatwiają nam życie, lecz często prowadzą do nieprzemyślanych, pochopnych zakupów. Sprawdź swoje wyciągi z karty i zastanów się, czy mogłeś uniknąć niektórych z nich.
 • Przygotuj plan żywieniowy, dzięki któremu zaoszczędzisz na zakupach spożywczych i zmniejszysz częstotliwość, z jaką je robisz. Dzięki temu będziesz rzadziej narażona/-y na impulsywne zakupy.

Jeśli szukasz taniej pożyczki bez oprocentowania, powinieneś zwrócić szczególną uwagę na pozostałe koszty kredytu. Niewątpliwie, nieoprocentowana pożyczka może być najtańszą opcją, jednak niektóre firmy pożyczkowe decydują się jednocześnie podnieść opłaty początkowe oraz administracyjne, zarabiając w ten sposób pieniądze. Istnieje również tzw. darmowa pożyczka, którą pożyczkodawcy często oferują nowym klientom, aby zyskać sympatię i sprawić, że ci w przyszłości ponownie skorzystają z usług danej firmy. Tym samym przedsiębiorstwa mają okazję zarobić na kolejnej pożyczce, jaką klient bierze za ich pośrednictwem. Mankamentem pożyczek online są dodatkowe koszty, które ponosisz w zamian za liczne korzyści. Dla przykładu, istnieje kilka opcji, dzięki którym możesz pożyczyć pieniądze bez zabezpieczeń przez internet. Koszty takiej pożyczki są jednak wyższe niż w przypadku kredytu w banku, jako że rosną opłaty początkowe, odsetki oraz całkowity koszt pożyczki. Z tego względu bardzo ważne jest, abyś realistycznie spojrzał na swoje możliwości i miał absolutną pewność, że będziesz w stanie spłacić pożyczkę na czas. Powinieneś także sprawdzić, czy wybrana przez ciebie pożyczka nie ma żadnych ukrytych kosztów. Za pomocą kalkulatora kredytowego możesz łatwo uzyskać dokładny plan spłaty swojej pożyczki, włącznie z wysokością miesięcznych rat. Możesz w ten sposób zobaczyć, z czym wiąże się wzięcie pożyczki. Zanim podpiszesz umowę kredytową powinieneś przygotować arkusz budżetowy, dzięki któremu będziesz mógł określić, ile pieniędzy masz do dyspozycji pod koniec każdego miesiąca. Jeśli natomiast potrzebujesz pomocy lub odpowiedzi na bardziej konkretne pytania, warto skontaktować się bezpośrednio z danym pożyczkodawcą.

Wymagany wiek

Punktem wyjścia do wzięcia pożyczki jest ukończenie 18. roku życia. Jest to podstawowy wymóg, który musisz spełniać, ponieważ w przeciwnym razie nie możesz zawierać prawnie wiążących umów. Niemniej jednak, pożyczanie pieniędzy często jest możliwe jeszcze przed wejściem w pełnoletność za sprawą rodziców lub przyjaciół, u których podobne wymagania raczej nie istnieją.

Pożyczaj pieniądze

Zastanawiasz się nad wzięciem pożyczki? Nie jesteś pewien, czy pożyczyć prywatnie, u rodziny lub przyjaciół, czy może skorzystać z usług internetowych pożyczkodawców? Możliwości wyboru jest naprawdę wiele. Jeśli zdecydujesz się na pożyczkę online, MoreBanker pomoże ci wybrać odpowiednią ofertę. Specjalizujemy się w szeroko pojętych pożyczkach internetowych: chwilówkach, kredytach gotówkowych, pożyczkach konsumenckich i innych szybkich pożyczkach. Dzięki temu możemy udzielić ci porad niezależnie od tego, jaki rodzaj pożyczki wybierzesz. Możemy wskazać oferty, które najlepiej odpowiadają twoim potrzebom, jak również podpowiedzieć, gdzie warto szukać pożyczki. Ponadto, możesz sprawdzić dokładny przebieg swojej ewentualnej pożyczki za pomocą naszego kalkulatora kredytowego. Mamy także artykuły oraz strony poświęcone różnym zagadnieniom ze świata kredytów, z których możesz dowiedzieć się więcej na temat pożyczania pieniędzy i przebiegu tego procesu. Z nami możesz nie tylko znaleźć tanią pożyczkę, ale także poszerzyć swoją wiedzę.

Pożyczka na samochód

Na naszej stronie możesz również znaleźć pożyczkę na samochód. Znajdziesz nawet osobną stronę poświęconą na ten temat. Możesz tam znaleźć polecane oferty dla osób poszukujących kredytu na zakup samochodu.

Pożyczka na letni wyjazd

Za pośrednictwem MoreBanker możesz znaleźć pożyczki, które pozwolą ci zrealizować plany o wakacyjnym wyjeździe. Na naszej stronie mamy wiele ofert chwilówek oraz pożyczek konsumenckich. Podstawową różnicą pomiędzy tymi pożyczkami, a kredytem w banku jest to, że udzielające ich firmy pożyczkowe przeważnie nie są zainteresowane celem, na jaki pożyczasz gotówkę. Tym samym możesz błyskawicznie wziąć pożyczkę na wakacje na stronie morebanker.pl.

Pożyczaj pieniądze i spełniaj marzenia

Z internetową pożyczką konsumencką możesz łatwo i szybko pożyczyć pieniądze, które wykorzystasz na spełnienie swoich marzeń. Wszelkie formalności załatwiane są przez internet, a zatem proces ten przebiega bardzo sprawnie. Decyzja odnośnie wykorzystania gotówki na dany cel należy wyłącznie do ciebie. Niezależnie, czy chcesz zainwestować w domek letniskowy, motocykl, przeznaczyć pieniądze na podróże lub po prostu zapewnić sobie większy komfort - pożyczka konsumencka nie ma określonego przeznaczenia, dlatego możesz wykorzystać ją na dowolny cel. Dowiedz się więcej na ten temat klikając w link.

Jak często renegocjować warunki pożyczki?

Koszty pożyczki rosną i maleją stosunkowo często. Niegdyś dobra, korzystna oferta może zmienić się w przeciętną z upływem czasu. Dlatego też należy zwrócić uwagę na zmieniające się okoliczności i możliwe renegocjować warunki umowy z pożyczkodawcą co roku.

Pożyczka szybsza niż wizyta w banku

Korzystając z pomocy MoreBanker możesz być pewien, że cały proces pożyczania pieniędzy będzie przebiegać szybko i sprawnie. Na bieżąco prowadzimy selekcję ofert, spośród których prezentujemy najlepsze i najtańsze pożyczki na rynku. Wszystkie zapewniają aplikację online oraz błyskawiczną odpowiedź na zapytania. Jedną z zalet pożyczek online jest zazwyczaj brak konieczności zabezpieczenia pożyczki. Nie musisz też martwić się szczegółową kontrolą, co ułatwia uzyskanie pożyczki. Proces przetwarzania wniosku odbywa się w całości przez internet, począwszy od formularza, który musisz wypełnić, aby dostarczyć informacje niezbędne do zrealizowania pożyczki.  

NA CO PRZEZNACZYĆ POŻYCZKĘ ONLINE?

Z pożyczką online sam decydujesz, na co przeznaczysz pieniądze. Jest to podstawowa różnica w porównaniu do tradycyjnych starań o pożyczkę w banku. Podczas rozmowy z jego przedstawicielem pierwsze pytanie skierowane do klienta dotyczy celu, na jaki zamierza wziąć kredyt. Z tego względu uzyskanie pożyczki na zwyczajną konsumpcję może być dosyć trudne. Wśród pożyczek online możemy wyróżnić kilka rodzajów, tak więc musisz być zdecydowany co do jej wielkości oraz swoich zamiarów: czy jesteś zainteresowany pożyczką krótkoterminową (np. chwilówką), czy może czymś “na dłuższą metę”, jak pożyczka konsumencka. Warto zapamiętać, że pożyczka online może przynieść wiele korzyści, szczególnie w sytuacji, gdy:

 • Tymczasowo zarabiasz mniej niż zwykle;
 • Masz pilną potrzebę zakupu konkretnego towaru;
 • Potrzebujesz pieniędzy z nagłych powodów, np. na naprawę samochodu.

Składając wniosek o pożyczkę za pośrednictwem MoreBanker, pożyczkodawcy nie zadają pytań dotyczących przeznaczenia pieniędzy. Masz zatem pełną dowolność co do wydania pożyczonej gotówki. Tego typu swoboda nie jest możliwa w przypadku tradycyjnych pożyczek w banku, gdzie musisz tłumaczyć swoje decyzje i liczyć na zgodę ze strony banku.

 5 stars

Szybka odpowiedź na
wniosek

5 stars

Najtańsze pożyczki w
Polsce

5 stars

Jedna strona,
wiele możliwościnotifyImg

Wpisz swój e-mail i sprawdź ofertę oraz porady dotyczące pożyczk:

Kontynuuj bez adresu email

Regulamin