Darmowe Pożyczki

Darmowe Pożyczki- dowiedz się więcej o pożyczce za darmo.

- Przejdź do tekstu -

Pierwsza za darmo

splash
Pożyczka Plus
Kwota pożyczki
Okres spłaty
RRSO
Czas odpowiedzi

Rewelacyjna 8.9 / 10

600 - 10.000 zł
30 - 45 dni
0-1965%
do 24h
Szybko i wygodnie
Dostępna możliwość refinansowania
Do 10000zł dla stałych klientów
WNIOSEK
Reprezentatywny przykład pożyczki: Pierwszej pożyczka: RRSO (Rzeczywista roczna stopa oprocentowania) 513.92% przy założeniach: całkowita kwota pożyczki 1000 zł, całkowita kwota do spłaty 1160.85 zł, stałe oprocentowanie wynosi 7.2%, całkowity koszt 160.85 zł, czas obowiązywania umowy 30 dni z zastrzeżeniem terminowej spłaty. Pożyczka nieobjęta promocją: RRSO 513.92% przy założeniach: całkowita kwota pożyczki 1000 zł, całkowita kwota do spłaty 1161.51 zł, RSO (roczna stopa oprocentowania) zmienne oprocentowanie wynosi 7.2%, całkowity koszt 160.85 zł, w tym Prowizja 154.93 zł, odsetki kapitałowe 5.92 zł, czas obowiązywania umowy 30 dni.

Pożyczka 0%

splash
AXI Card
Kwota pożyczki
Okres spłaty
RRSO
Czas odpowiedzi

Rewelacyjna 8.5 / 10

500 - 3.500 zł
Min 30 dni
0-83.54%
kilka minut
3500 zł
Odnawialny limit
Również dla osób z negatywną historią BIK i BIG
WNIOSEK
Reprezentatywny przykład pożyczki: Rzeczywista roczna stopa oprocentowania (RRSO) 83,54% przy założeniu: całkowita kwota wykorzystanego limitu 1.700,00 zł za pomocą transakcji bezgotówkowych, pierwszego dnia miesiąca (bez kredytowanych kosztów), oprocentowanie stałe 6,94 %, całkowita kwota do spłaty do 5 dnia kolejnego miesiąca wyniesie 1.798,94 zł (w tym: kapitał 1.700,00 zł, odsetki 9,69 zł, prowizja za korzystanie z karty 89,25 zł).

Pierwsza za darmo

splash
Vivus
Kwota pożyczki
Okres spłaty
RRSO
Czas odpowiedzi

Rewelacyjna 9.5 / 10

500 - 7.500 zł
30 - 61 dni
0-518.1%
tego samego dnia
Pierwsza pożyczka za darmo
Bez wychodzenia z domu
Wniosek przez internet
WNIOSEK
Reprezentatywny przykład pożyczki: Pierwsza pożyczka udzielana za pośrednictwem strony internetowej www.vivus.pl lub przez telefon: Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) to 518,1% przy założeniach: całkowita kwota pożyczki 1200 zł; całkowita kwota do zapłaty 1393,80 zł; oprocentowanie stałe w skali roku 8%; całkowity koszt pożyczki 193,80 zł (prowizja 185,90 zł, odsetki 7,90 zł); umowa na 30 dni.
Dlatego możesz bezpiecznie korzystać z Morebanker.pl

W Morebanker.pl dokładamy wszelkich starań, aby zapewnić Ci doskonały przegląd opcji kredytowych. Poszczególne pożyczki klasyfikujemy według takich czynników, jak popularność, warunki pożyczki i nasza prowizja. Otrzymujemy wynagrodzenie za wysyłanie klientów do partnerów.
Darmowe pożyczki- czy to możliwe?

Słyszysz "darmowa pożyczka", "szybka gotówka bez dodatkowych kosztów" , "pierwsza pożyczka za darmo" i wydaje Ci się to niemożliwym? Szukasz haczyka? Pozytywnie Cię zaskoczymy, tak, są takie oferty i cieszą się ogromną popularnością na rynku pożyczek pozabankowych, tzw. chwilówek. Ponadto warunki jakie należy spełnić są jasno określone w umowie oraz na stronie pożyczkodawcy.  Pewnie zastanawiasz się nad tym skąd taki pomysł i taka oferty? Firmy pożyczkowe prześcigają się w sposobach na przyciągnięcie uwagi nowych klientów. Najpopularniejszym jest właśnie oferta pierwszej pożyczki dla nowego klienta bez żadnych dodatkowych kosztów.

Co zrobić aby otrzymać darmową pożyczkę?

Oferta darmowej pożyczki najczęściej jest skierowana do nowych klientów, którzy wcześniej nie korzystali z usług danej firmy pożyczkowej. Aby z niej skorzystać wystarczy wybrać jedną z ofert darmowej pożyczki prezentowanych na MoreBanker.pl i wypełnić wniosek według instrukcji. Pamiętajmy, że w myśl "oddajesz ile pożyczasz" należy dotrzymać warunków umowy, a to oznacza spłacić pożyczkę zgodnie z terminem zawartym w umowie pożyczki. W przypadku nie dotrzymania warunków umowy, pożyczkodawca może naliczyć dodatkowe opłaty. Tylko tyle. 

To takie proste, prawda? 

Jakie są zalety darmowej pożyczki?

 • oddajesz tyle ile pożyczasz,
 • darmowa pożyczka jest wygodną i szybką pożyczką- to znaczy, że cały proces trwa tylko kilkanaście minut,
 • wniosek składasz przez internet- dzięki czemu oszczędzasz czas i pieniądze, w tym celu nawet nie musisz wychodzić z domu,
 • szybka wypłata środków- wiele firm rozpatruje wnioski 24/7- środki możesz otrzymać nawet w weekend,
 • udzielana jest na dowolny cel,
 • wysokie kwoty pierwszej pożyczki - nawet do 5000 złotych, 
 • bez zaświadczeń i bez zbędnych formalności,
 • akceptowalne są różne źródła dochodu- może zostać udzielana i w oparciu o otrzymywane świadczenia socjalne takie jak " 500+*,
 • dla osób które ukończyły 18 lat.
 • również dla osób które mają negatywną historię kredytową. 

Na co zwrócić uwagę przy wyborze darmowej pożyczki?

Pamietaj o odpowiedzialnym pożyczaniu i zastanów się czy wybrana oferta jest dopasowana do Twoich potrzeb, czy kwota pożyczki jest dla Ciebie odpowiednia oraz w jakim terminie możesz ją spłacić. Ponadto 

 • Zweryfikuj pożyczkodwacę w internecie- sprawdź jego stronę internetową, zobacz czy znajduje się na niej formularz kontaktowy lub infolinia. Warto sprawdzić jakimi opiniami cieszy się dana firma.
 • Dokładnie zapoznaj się z regulaminem oraz polityką prywatności- właśnie tam znajdziesz wszelkie informacje dotyczące danej oferty jak i pożyczkodawcy. 
 • Przed podpisaniem umowy, uważnie ją przeczytaj i sprawdź czy zgadzają się wszystkie informacje, takie jak RRSO, prowizja, opłata przygotowawcza oraz odsetki karne za opóźnienia w spłacie.

W razie pytań czy wątpliwości skontaktuj się z pożyczkodawcą telefonicznie poprzez infolinie lub drogą elektoroniczną. 

author

Skontaktuj się ze mną tutaj:

Napisane przez

Mark Andersen
Prezes zarządu i założyciel

Mark Andersen posiada ponad 15 lat doświadczenia w sprzedaży, marketingu, finansach i marketingu afiliacyjnym.Mark jest właścicielemnajwiększych stron porównującychpożyczki, dostawców internetu i wielu innych.notifyImg

Wpisz swój e-mail i sprawdź ofertę oraz porady dotyczące pożyczki:Kontynuuj bez adresu email

Regulamin