POŻYCZKA EKSPRESOWA

Potrzebujesz natychmiastowego zastrzyku gotówki? MoreBanker pomoże ci znaleźć najtańsze ekspresowe pożyczki pozabankowe

- Zastanawiasz się nad ekspresową pożyczką? Przeczytaj więcej -
splash
hapipozyczki
Kwota pożyczki
Okres spłaty
RRSO
Czas odpowiedzi

Rewelacyjna 9.7 / 10

2.000 - 15.000 zł
6 - 24 miesięcy
8.94-9.81%
natychmiast
Pożyczka długoterminowa
Wakacje kredytowe
Opcja odroczenia spłaty
WNIOSEK
Reprezentatywny przykład pożyczki: Pożyczka dla nowych klientów: Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) 9,72%, całkowita kwota pożyczki (bez kredytowanych kosztów) 8 300 zł, RSO 0% (stałe); czas obowiązywania umowy – 48 miesięcy; wysokość miesięcznych równych rat: 207,78 zł; całkowita kwota do zapłaty 9 973,44 zł, całkowity koszt pożyczki 1 673,44 (w tym: łączna kwota odsetek - 0 zł, opłata przygotowawcza 418,36 zł, prowizja 1 255,08 zł). Kolejna pożyczka: RRSO 78,35 %, całkowita kwota pożyczki: 6 000 zł; oprocentowanie stałe: 10 % rocznie; czas obowiązywania umowy: 36 miesięcy; wysokość miesięcznych równych rat: 360,89 zł; całkowita kwota do zapłaty: 12 991,75 zł; całkowity koszt pożyczki 6 991,75 zł (w tym: odsetki 1 008,55 zł, opłata przygotowawcza 1 495,80 zł, prowizja 4 487,40 zł).
splash
Wonga
Kwota pożyczki
Okres spłaty
RRSO
Czas odpowiedzi

Rewelacyjna 9 / 10

200 - 10.000 zł
1 - 36 miesięcy
2.73-474.89%
5 minut
Minimalne koszty pożyczki
Jedna rata gratis
Możliwość bezpłatnej przerwy w spłacaniu
WNIOSEK
Reprezentatywny przykład pożyczki: Pożyczka krótkoterminowa: Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) wynosi 474,89%, całkowita kwota kredytu (bez kredytowanych kosztów) 200 zł, całkowita kwota do zapłaty 230,92 zł, oprocentowanie stałe 0%, całkowity koszt kredytu 30,92 zł (w tym: prowizja 30,92 zł, odsetki 0 zł), pożyczka spłacana jednorazowo, okres kredytowania 30 dni. Pożyczka ratalna: RRSO 145,46%, całkowita kwota kredytu (bez kredytowanych kosztów) 1000 zł, całkowita kwota do zapłaty 1164,50 zł, oprocentowanie stałe 0%, całkowity koszt kredytu 164,50 zł (w tym: prowizja 164,50 zł, odsetki 0 zł), 3 miesięczne raty miesięczna rata wynosi 388,17 zł.
splash
SolCredit PL
Kwota pożyczki
Okres spłaty
RRSO
Czas odpowiedzi

Rewelacyjna 10 / 10

100 - 5.000 zł
91 - 120 dni
0-526%
5 minut
Szybkie pożyczki online
Odpowiedź na wniosek nawet w 5 minut
Zero ukrytych kosztów
WNIOSEK
Reprezentatywny przykład pożyczki: Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) 99.98% przy założeniach: kwota pożyczki 2000zł; termin spłaty wynosi 91 dni; opłaty i odsetki 374,80zł; całkowita suma do zwrotu wynosi 2374,80zł. Solcredit nigdy nie naliczy opłaty za korzystanie z naszych usług. Dokładny koszt pożyczki jest zależny od indywidualnego wniosku.
Dlatego możesz bezpiecznie korzystać z Morebanker.pl

W Morebanker.pl dokładamy wszelkich starań, aby zapewnić Ci doskonały przegląd opcji kredytowych. Poszczególne pożyczki klasyfikujemy według takich czynników, jak popularność, warunki pożyczki i nasza prowizja. Otrzymujemy wynagrodzenie za wysyłanie klientów do partnerów.
PRZECZYTAJ WIĘCEJ NA TEMAT EKSPRESOWYCH POŻYCZEK

🚀 Czym jest pożyczka ekspresowa?

🏦 Banki internetowe vs tradycyjna bankowość

💵 Jak dużo mogę pożyczyć?

⚙️ Wymagania

🤷🏼 BIK - I co teraz?

💻 Koszty pożyczki internetowej

🚄 Szybkość robi rożnicę

⚒️ Konsekwencje naruszenia warunków umowy

🔎 Poznaj szczegółowe warunki pożyczania pieniędzy

🏆 Polowanie na najlepszą pożyczkę

🔑 Jak zaspokoić swoje potrzeby i zaoszczędzić pieniądze


CZYM JEST POŻYCZKA EKSPRESOWA

Na naszej stronie znajdziesz zestawienie najlepszych firm pożyczkowych w Polsce, oferujących szybkie pieniądze w formie pożyczki ekspresowej. Sprawdzenie różnych opcji oraz opłat może być trudnym zadaniem, dlatego zebraliśmy najlepsze oferty na rynku w jednym miejscu. Tutaj możesz z łatwością je porównać i wybrać tę, która najlepiej odpowiada twoim potrzebom.

Wielu użytkowników przywiązuje ogromną wagę do szybkości, z jaką mogą otrzymać pieniądze. Firmy pożyczkowe, których oferty przedstawiamy, zwykle operują online, dzięki czemu działają błyskawicznie. Tym samym nie musisz już martwić się papierkową robotą, ani koniecznością wizyty w jednym z nielicznych oddziałów twojego banku.

Firmy pożyczkowe zgromadzone na stronie morebanker.pl działają głównie online, przez co mogą przetworzyć twój wniosek znacznie szybciej niż stacjonarne banki, które operują tylko w ograniczonych godzinach otwarcia. Tym samym wszystkie potrzebne informacje docierają w odpowiednie miejsce znacznie szybciej.

O co chodzi z pożyczką ekspresową?

Pożyczka ekspresowa to niewielka pożyczka, która jest udzielana stosunkowo szybko, bez zbędnych formalności, często przez internet.

Jak szybko mogę dostać pieniądze?

W zależności od działań pożyczkodawcy i płynności w komunikacji między stronami, pieniądze możesz uzyskać nawet tego samego dnia, jeżeli tylko masz konto w tym samym banku, w którym operuje firma pożyczkowa.

Czy pożyczka ekspresowa wymaga hipoteki?

Pożyczki online z reguły cechuje brak hipoteki, zwłaszcza w przypadku pożyczek konsumenckich lub chwilówek na niewielkie kwoty.

..

speed.jpg

Pożyczka w mgnieniu oka

Szybkość transakcji oraz krótki proces udzielenia pożyczki należą do kluczowych aspektów w odczuciu większości klientów. Właśnie z tego względu firmy pożyczkowe zwracają szczególną uwagę na szybkość swoich usług. Jest to bowiem podstawowe kryterium, na podstawie którego klienci wybierają daną pożyczkę.

..

BANKI INTERNETOWE VS TRADYCYJNA BANKOWOŚĆ

Klienci tradycyjnych banków są zobowiązani do uzasadnienia powodu wzięcia pożyczki zanim bank zaakceptuje ich wniosek. Wybierając pożyczkę za pomocą strony morebanker.pl możesz uniknąć tego mozolnego procesu. W ten sposób nie musisz odpowiadać na wnikliwe pytania, a załatwianie wszelkich formalności odbywa się elektronicznie.

Większość firm pożyczkowych na stronie morebanker.pl to przedsiębiorstwa operujące wyłącznie w sieci, wobec tego nie są to kredytodawcy powszechnie znani z telewizyjnych reklam.

..

Pożyczka ekspresowa na 1000 złotych

Jeśli potrzebujesz natychmiastowej pożyczki, możesz znaleźć oferty opiewające na różnorodne kwoty. Możesz otrzymać pożyczkę ekspresową zarówno na 1000 zł, jak i na każdą inną kwotę w zakresie do 200 000 złotych. Firmy pożyczkowe zgromadzone na naszej stronie gwarantują bogactwo wyboru.

..

JAK DUŻO MOGĘ POŻYCZYĆ?

Jeżeli potrzebujesz ekspresowej pożyczki, bardzo ważne, żeby wybrać ofertę o odpowiednim rozmiarze. Dzięki MoreBanker możesz porównać pożyczki oferowane przez najlepszych kredytodawców na rynku. Nieważne, czy potrzebujesz małej, czy dużej sumy, na naszej stronie dostępne jest porównanie pożyczek od 100 do 200 000 złotych.

Jako niezależny portal, MoreBanker nie oferuje pożyczek. Aby ułatwić ci wybór, dokonaliśmy starannej selekcji i odrzuciliśmy niekorzystne oferty. Przedstawiamy szereg przystępnych cenowo pożyczek, wśród których znajdują się najlepsze oferty i najniższe ceny.

..

Pożyczka ekspresowa - co to jest?

Pożyczka ekspresowa online to forma szybkiej pożyczki, udzielanej przez internet. Może występować również pod takimi nazwami jak chwilówka lub pożyczka konsumencka.

..

WYMAGANIA

hurtig lån kvinde jubler over online hurtig lån.jpg

Aby móc ubiegać się o pożyczkę, musisz spełniać kilka podstawowych warunków:

  • Musisz być osobą pełnoletnią, a więc mieć ukończone 18 lat;
  • Musisz potwierdzić swoją tożsamość za pomocą ważnego dokumentu ze zdjęciem, np. dowodu osobistego lub paszportu;
  • Nie możesz być zarejestrowany w bazie długów (KRD, BIK);
  • Preferowanie, powinieneś mieć stały dochód.

Jeżeli chcesz wziąć pożyczkę, musisz mieć 18 lat. W przeciwnym razie nie możesz zawrzeć prawnie wiążącej umowy. Niemniej jednak, dla osób mających 18-25 lat, liczba ofert może być znacznie ograniczona. Wynika to z faktu, że młodzi ludzie często nie mają stałego dochodu. MoreBanker bierze to pod uwagę, dlatego też możesz dopasować wyszukiwania do swojego wieku.

Umowy zawierane są przez internet, dlatego często wymagane jest potwierdzenie swojej tożsamości, zgodnie z przedstawionym dokumentem. Po udostępnieniu danych z twojego dowodu osobistego, przedstawiciel konkretnej firmy skontaktuje się z tobą w celu potwierdzenia personaliów.

Ponadto, stałe źródło dochodu będzie traktowane jako dodatkowy atrybut, który może zaowocować lepszą ofertą ze strony pożyczkodawcy. Wynika to z większej pewności co do twojego zaplecza finansowego, dzięki czemu możesz szybciej spłacić zadłużenie. Jeżeli posiadasz wspólne oszczędności wraz z partnerką/partnerem, także możesz spodziewać się lepszych warunków, wliczając w to niższe oprocentowanie na pożyczce.

..

Czy mój wiek ma znaczenie?

W niektórych przypadkach wiek kredytobiorcy ma spore znaczenie. Istnieją firmy pozabankowe oferujące pożyczki dla osób od 18. roku życia, inne wymagają ukończenia 20 lat, a jeszcze inne pożyczają dopiero po ukończeniu 23. roku życia. Dzieje się tak przede wszystkim dlatego, że przedsiębiorstwa pożyczkowe chcą mieć pewność co do udzielenia pożyczki i zwracają uwagę na doświadczenie w zarządzaniu własnymi finansami.

..

BIK - I CO TERAZ?...

Niestety, wiele osób doświadcza finansowych problemów i znajduje się pod presją związaną z nagromadzonymi wydatkami i rosnącym zadłużeniem. W niektórych sytuacjach prowadzi to do niekorzystnych wpisów w KRD (Krajowy Rejestr Długów) lub BIK (Biuro Informacji Kredytowej). W takiej sytuacji większość banków odmawia udzielenia pożyczki ze względu na złą historię kredytową, co utrudnia zadłużonym osobom uzyskanie pieniędzy.

Są firmy pozabankowe, które oferują pożyczki zadłużonym klientom, jednak są to zwykle oferty z bardzo wysokim oprocentowaniem i licznymi opłatami. Ponieważ umowa na tego typu warunkach może mieć katastrofalne skutki dla osób znajdujących się w trudnej sytuacji finansowej, zdecydowaliśmy się nie uwzględniać firm oferujących pożyczki bez BIK w naszym zestawieniu.

Najlepszą poradą, jakiej możemy udzielić to skoncentrowanie się na spłacie aktualnego zadłużenia, które doprowadziło cię do wpisu do BIK. Jeśli uregulujesz dług wobec wierzycieli, którzy umieścili twoje nazwisko na liście, masz szansę naprawić swoją sytuację, wydostać się z bazy długów i ubiegać się o pożyczkę na zwyczajnych warunkach.

..

Ekspresowa pożyczka online bez BIK

Będąc zarejestrowanym dłużnikiem, uzyskanie pożyczki jest niezwykle trudne. Najlepszym wyjściem dla osób zarejestrowanych w BIK jest...nie pożyczać. Chociaż szybka pożyczka może zdawać się świetnym pomysłem w przypadku, gdy masz już długi, nie jest ona rozwiązaniem twoich problemów. Zachęcamy, abyś skupił się przede wszystkim na spłacie dotychczasowych zobowiązań, dzięki czemu możesz wydostać się z bazy długów.

..

Czas oczekiwania na zatwierdzenie wniosku o pożyczkę

Wiele zależy od tego, gdzie i jak dużo pieniędzy zamierzasz pożyczyć. Jeżeli chcesz pożyczyć pieniądze w swoim banku, to właśnie placówka banku musi zatwierdzić twój wniosek. W tym celu musisz udostępnić dane dotyczące twoich osobistych finansów, między innymi przychody, długi oraz wydatki.

Bank może żądać przedstawienia budżetu, a także przedłożenia twoich odcinków wypłat, dokumentów z rocznymi rozliczeniami oraz zestawienia wydatków. Na podstawie powyższych dokumentów oraz rozmowy z przedstawicielem placówki, bank podejmuje decyzję o przyznaniu pożyczki.

coffee and kettle.jpg

Jest oczywiste, że proces aplikacji jest przez to bardzo długi i skomplikowany. Dlatego nie masz co liczyć na szybką wypłatę gotówki, jeśli aplikujesz o pożyczkę w tradycyjnym banku. Z drugiej strony, decydując się na pożyczkę online, możesz zaoszczędzić czasu i wysiłku, ponieważ cały proces jest znacznie prostszy. W przypadku pożyczki online, masz szansę uzyskać szybką pożyczkę. Jest to tym samym świetne rozwiązanie dla osób, które potrzebują pieniędzy od ręki.

Złożenie wniosku oraz załatwienie wszystkich formalności w razie szybkiej pożyczki online jest dużo łatwiejsze. Wystarczy, że jesteś osobą pełnoletnią, samodzielnie zarządzasz swoimi finansami i nie jesteś zarejestrowany w BIK. Jeżeli spełniasz te warunki, jesteś na dobrej drodze do uzyskania błyskawicznej pożyczki.

..

KOSZTY POŻYCZKI INTERNETOWEJ

Pożyczki internetowe mają zwykle wyższe oprocentowanie niż w przypadku tradycyjnych pożyczek w banku. Powodem jest brak zabezpieczenia takiej pożyczki, przez co przedsiębiorca ponosi większe ryzyko udzielając pożyczki. Jako rekompensatę za wyższe oprocentowanie, otrzymujesz wiele innych korzyści. Jeśli szukasz pożyczki ekspresowej lub takiej, przy której nie musisz tłumaczyć się ze swoich zamiarów dotyczących przeznaczenia pieniędzy, tradycyjna bankowość może okazać się niezbyt pomocna.

Ze względu na wyższe oprocentowanie pożyczek online ważne, żeby wybrać taką, którą jesteś w stanie spłacić w określonym czasie. Pamiętaj, aby nie podpisywać umowy, której warunków nie jesteś w stanie dotrzymać. Dlatego radzimy, aby dokładnie sprawdzić koszty pożyczki, RRSO, opłaty początkowe, administracyjne, wysokość rat oraz oprocentowania.

..

Ile kosztuje pożyczka ekspresowa?

Koszty pożyczki ekspresowej niczym nie różnią się od zwyczajnej pożyczki konsumenckiej. Zależą one głównie od RRSO pożyczki, czyli rzeczywistej roczny stopy procentowej. Powinieneś także zwrócić uwagę na oprocentowanie pożyczki. Szczególnie klienci zainteresowani pożyczkami na bardzo krótki okres czasu powinni uważać na stopę procentową oraz inne prowizje i opłaty.

..

Pożyczaj z łatwością i przejmij kontrolę nad swoim życiem

Nie da się ze 100-procentową dokładnością określić co wydarzy się w twoim życiu. Ani nawet przewidzieć przyszłości z dozwolonym marginesem błędu, jak przy prognozie pogody . Nigdy nie wiesz, co czeka na ciebie tuż za rogiem. Być może wygrana w Lotto, a może po prostu mandat za parkowanie w niedozwolonym miejscu.

Dla wielu ludzi chwile, w których brakuje pieniędzy są zupełnie naturalną częścią życia. Mogą to być drobne braki w budżecie pod koniec miesiąca, a może niecierpiące zwłoki potrzeby, wymagające natychmiastowego wsparcia finansowego. Może po prostu chciałbyś w końcu móc sobie pozwolić na drobne przyjemności i zachcianki, na które dotychczas nie miałeś pieniędzy.

Niektórzy decydują się na pożyczkę internetową, ponieważ planują radykalne zmiany w swoim życiu, na przykład małżeństwo, zakup wymarzonego samochodu lub realizację długo wyczekiwanej podróży. Dla innych pożyczka internetowa jest jak apteczka pierwszej pomocy, ilekroć ich finanse znajdują się pod większą presją. Bez względu na powód twojej decyzji, możesz znaleźć odpowiednią opcję dla siebie u jednego z internetowych pożyczkodawców.

Obecnie jest wiele możliwości i rodzajów pożyczek dostępnych online. Różnią się one kwotą pożyczki, warunkami, procesem aplikacji, terminem spłaty i oprocentowaniem. Jeśli dokładnie przeanalizujesz dostępne oferty i warunki panujące na rynku, możesz znaleźć pożyczkę internetową, która odpowiada twoim finansowym możliwościom.

..

Kiedy kończę spłacać swoją pożyczkę?

Wszystko zależy od wielkości pożyczonej kwoty oraz wysokości oprocentowania i miesięcznych rat. Kwota pożyczki odnosi się do ilości pożyczonych pieniędzy. Z kolei oprocentowanie określa procent od tej kwoty, który musisz płacić w dodatku do ustalonej, miesięcznej raty. Zapisana w umowie pożyczkowej rata definiuje, jaką część długu należy spłacać każdego miesiąca.

..

Pożycz pieniądze już teraz

Chcesz wziąć pożyczkę od ręki? Na naszej stronie sprawdzisz, jak szybko możesz się spodziewać odpowiedzi od firmy pożyczkowej i wybrać tę, która reaguje najszybciej. Niemniej jednak, szybkość wypłaty pieniędzy zależy przede wszystkim od wielkości pożyczonej kwoty.

..

SZYBKOŚĆ ROBI RÓŻNICĘ

Rail Subway.jpg

Jeżeli nie potrafisz związać końca z końcem, nie czekaj aż doradcy znajdą czas w swoim grafiku i umówią cię na spotkanie w biurze. W takiej sytuacji potrzebujesz natychmiastowej pomocy zespołu ratunkowego. Możesz ją uzyskać poprzez ekspresową pożyczkę online, dzięki której szybko dostaniesz pieniądze na swoje konto i oszczędzisz sobie przykrych sytuacji.

Współcześni pożyczkodawcy opracowali model, który zdecydowanie lepiej pasuje do stylu życia zapracowanych ludzi. Z tego względu coraz więcej zainteresowanych osób zwraca się w stronę przedsiębiorstw operujących online.  

Obecnie pożyczka może zostać sfinalizowana za pomocą komputera, czy telefonu. Firmy pożyczkowe gwarantują także błyskawiczną obsługę, co stanowi dodatkową korzyść dla osób, które pilnie potrzebują gotówki. Tym samym tradycyjna bankowość, pomimo wielu lat doświadczeń nie jest w stanie konkurować z przedsiębiorstwami pożyczkowymi, które oferują sprytne rozwiązania i wydajne metody, ukierunkowane na szybką obsługę.

..

Łatwy proces aplikacji i gwarancja szybkiej wypłaty gotówki

Wspólnym mianownikiem wszystkich pożyczek internetowych jest łatwy i szybki proces aplikacji. Biurokracja, liczne dyskusje, dywagacje oraz zawiłe formularze do wypełnienia nie stanowią już problemu. Zamiast tego, firmy operujące online dają ci możliwość wzięcia pożyczki w ekspresowym tempie. Wystarczy wypełnić prosty wniosek, po złożeniu którego możesz spodziewać się odpowiedzi ze strony firmy pożyczkowej nawet tego samego dnia.

Na odpowiedź ze strony danego wierzyciela musisz poczekać co najwyżej kilka dni. Wiele firm pożyczkowych stara się sprostać oczekiwaniom klientów, którzy domagają się możliwie najszybszej wypłaty gotówki. Najczęściej jest on możliwy w przypadku pożyczek na mniejsze kwoty. Jeżeli składasz podanie o większą, bardziej kompleksową pożyczkę, czas przetwarzania twojego wniosku może być stosunkowo dłuższy.

Pamiętaj jednak, że pożyczki oferowane przez przedsiębiorstwa internetowe, nawet w przypadku wyższych sum, mają znacznie krótszy czas oczekiwania na odpowiedź i na wypłatę pieniędzy w porównaniu do tradycyjnych banków. Firmy pozabankowe mają możliwość przetworzenia wszystkich wniosków efektywnie, ponieważ nie stawiają tylu wymagań wobec klientów, co banki. Ponadto, przedsiębiorstwa te nie wymagają zabezpieczenia pożyczki, podobnie jak nie są one zainteresowane powodem, dla którego ich klienci się na nią decydują.

Dzięki mniejszej ilości wymagań i prostemu systemowi składania podań o pożyczkę, firmy pozabankowe są w stanie zaoferować najlepsze szybkie pożyczki na rynku finansów.

..

Ekspresowa pożyczka pozabankowa dla każdego

Po zatwierdzeniu twojego wniosku przez firmę pożyczkową, dostaniesz pieniądze bezpośrednio na swoje konto. Wiele osób obawia się, że nie będzie w stanie pożyczyć pieniędzy, ponieważ w przeszłości oferowano im niezbyt korzystne warunki w banku, a więc prawdopodobnie ich wniosek nie zostanie przyjęty przez firmę internetową. To wcale nie musi wyglądać w ten sposób.

Przedsiębiorstwa pozabankowe zatrudniają własnych specjalistów, którzy oceniają zdolność kredytową na podstawie udzielonych przez ciebie informacji. Ponieważ przeważnie łatwiej jest sprostać wymaganiom firm internetowych, rzadko zdarza się, żeby wniosek interesanta został odrzucony.

Tak więc możesz śmiało złożyć podanie o pożyczkę bez obaw, że zostaniesz odrzucony. A jeśli nawet twój wniosek nie zostanie przyjęty, oznacza to, że nie kwalifikujesz się do uzyskania pożyczki, która w twoim przypadku nie byłaby korzystnym rozwiązaniem.

..

Którą pożyczkę powinienem wybrać?

Wszystko zależy od twojej osobistej sytuacji finansowej, twoich potrzeb oraz tego, kiedy zamierzasz wykorzystać pieniądze. Jeżeli potrzebujesz pieniędzy na zakup samochodu, możesz znaleźć więcej informacji w zakładce Kredyt na samochód, gdzie znajdziesz oferty odpowiadające twojej sytuacji. Na naszej stronie możesz uporządkować wyniki wyszukiwania tak, aby pasowały do twoich potrzeb.

..

Ekspresowa gotówka, bez konieczności zabezpieczenia

Zaletą pożyczek ekspresowych jest, między innymi to, że nie musisz iść do placówki banku, aby ją uzyskać. Nie musisz prowadzić wyczerpującej korespondencji mailowej ze swoim doradcą, ani odpowiadać na liczne telefony dotyczące sprawdzania twojej zdolności kredytowej przez bank. W większości przypadków, kiedy składasz wniosek o pożyczkę internetową, sam określasz swój zakres możliwości poprzez realistyczną analizę własnych ograniczeń.

handing in moeny.jpg

Myślą przewodnią ekspresowych pożyczek jest zachowanie twojej niezależności za wszelką cenę. To ty znasz swoją finansową sytuację najlepiej. Zatem sam odpowiadasz za wybór rozmiaru swojej pożyczki.

Ponadto, mając na względzie zasoby, którymi dysponujesz, możesz wziąć błyskawiczną pożyczkę od firmy internetowej, bez konieczności zabezpieczenia. W przeciwieństwie do banków, firmy pożyczkowe nie wymagają tego od swoich klientów.

..

Zabezpieczenie pożyczki oznacza zapewnienie gwarancji spłaty zadłużenia do banku poprzez oddanie osobistej własności pod zastaw. Jeśli nie jesteś w stanie uregulować zadłużenia, zastaw trafia w posiadanie banku. W praktyce oznacza to, że osoba fizyczna ponosi ryzyko utraty samochodu, czy nieruchomości na rzecz banku w przypadku, gdy nie uda się jej sprostać warunkom zawartym w umowie pożyczkowej.

Internetowe firmy pożyczkowe nie wymagają tego typu zabezpieczenia. To sprawia, że proces udzielenia pożyczki jest znacznie mniej skomplikowany i szybszy, a wniosek ze strony pożyczkobiorcy pozostaje w największym możliwym stopniu anonimowy, ponieważ wierzyciel nie zwraca uwagi na przeznaczenie pożyczki. Nie oznacza to jednak braku konsekwencji w przypadku niewywiązania się z warunków umowy. Gwarantuje jedynie, że sankcje nakładane na pożyczkobiorcę nie dotykają jego własności osobistych, np. samochodu, czy nieruchomości.

..

KONSEKWENCJE NARUSZENIA WARUNKÓW UMOWY

Skoro internetowe firmy pożyczkowe nie wymagają zabezpieczenia, jak mogą mieć pewność, że pożyczający wywiążą się ze swoich zobowiązań? Mogą to zrobić poprzez nałożenie innego rodzaju kar za niespłacanie pożyczki. Jeżeli nie postępujesz zgodnie z określonymi zasadami, możesz szybko przekonać się o stratach, jakie mogą powodować pożyczki ekspresowe. Naruszając warunki umowy nie tylko popadasz w długi, ale również narażasz się na liczne konsekwencje wynikające z twojego zaniedbania.

Firma pożyczkowa może narzucić podwyższone oprocentowanie, prowizje oraz kary na wypadek niewypłacalności klienta. Jeżeli nie przestrzegasz warunków umowy, mogą one ulec zmianie, przez co uregulowanie zadłużenie będzie trudniejsze i droższe.

Hurtig2.jpgJeżeli warunki umowy pożyczkowej zostają naruszone do tego stopnia, że kompetencje finansowe pożyczkobiorcy zostaje zakwestionowane, kredytodawca ma prawo zgłosić go do bazy długów, np. BIK lub KRD. Dla osób z negatywną historią kredytową w BIK uzyskanie pożyczki jest mocno utrudnione.

Jeżeli cenisz sobie swobodę, z jaką możesz wziąć pożyczkę, która gwarantuje ci większe możliwości, powinieneś za wszelką cenę unikać sytuacji, która może doprowadzić cię do wpisu na listę BIK. Jeżeli jesteś świadomy swoich ograniczeń i odpowiedzialnie zarządzasz swoimi finansami, nie powinieneś mieć z tym problemu.

..

Koszty ekspresowej pożyczki

Koszty pożyczki zależą głównie od jej rozmiaru i terminu spłaty. Dlatego trudno zawczasu określić, ile kosztuje pożyczka ekspresowa. Twoja pożyczka zależy od danego przedsiębiorstwa, oferowanego oprocentowania oraz RRSO, czyli rzeczywistej rocznej stopy procentowej. Im niższe RRSO, tym tańsza będzie twoja pożyczka. Tak więc wybierając pożyczkę dla siebie, nie spuszczaj oka ze wskaźników, które właśnie omówiliśmy.

..

Pożyczka ekspresowa - ułatwienie, czy pułapka?

Firmy oferujące błyskawiczną gotówkę znajdują się aktualnie pod ostrzałem mediów, zapoczątkowanym licznymi historiami osób, które nie wywiązały się z warunków umowy i na tym ucierpiały. Wiadomości mówią wyłącznie o wadach i negatywnych konsekwencjach błyskawicznych pożyczek. Warto jednak pamiętać, że wszystkie te opowieści dotyczą niespłaconych zobowiązań.

Jeśli postępujesz zgodnie z warunkami umowy, tego typu sytuacja nie ma prawa ci się przydarzyć. Właśnie dlatego powinieneś starannie dobrać pożyczkę do swoich możliwości tak, aby upewnić się, że wybrałeś odpowiednią opcję, która zapewni ci szybką gotówkę i którą jesteś w stanie spłacić na czas.

Wybór pierwszej nadarzającej się okazji może czasami zdawać się niezwykle kuszący. Nie zapomnij, że w procesie selekcji odpowiedniej pożyczki musisz być krytyczny i postępować z wyczuciem, dzięki czemu nie dasz się zwieść dzikim obietnicom. W przeciwnym razie ryzykujesz, że dana pożyczka doprowadzi cię do sytuacji, w której będziesz spłacać podstawową kwotę, odsetki i kary w nieskończoność.

..

Kto decyduje się na pożyczkę konsumencką?

Większość ludzi znalazła się kiedyś w sytuacji, w której brakowało im pieniędzy. Pożyczka konsumencka wielokrotnie była kołem ratunkowym dla takich osób. W rzeczywistości, większość osób potrzebujących pieniędzy stanowi grupę docelową w kontekście pożyczki konsumenckiej. Dodatkowo, wiele osób wybiera tego typu pożyczkę po uzyskaniu odmowy udzielenia kredytu przez bank.

..

POZNAJ SZCZEGÓŁOWE WARUNKI POŻYCZANIA PIENIĘDZY

Wniosek o pożyczkę powinieneś złożyć tylko w przypadku, gdy odpowiadają ci jej warunki. Optymalne rozwiązanie cechuje zgodność oferty z potrzebami i dochodem interesanta. W celu odróżnienia tej jedynej pożyczki od wielu innych ofert dostępnych w sieci, znajomość poszczególnych pojęć, wykorzystywanych w kontekście błyskawicznych pożyczek może okazać się bardzo przydatna.

  • RRSO jest kluczowym pojęciem używanym w świecie firm pożyczkowych. Jest to skrót od Rzeczywistej Rocznej Stopy Procentowej, który określa koszty związane z pożyczką, podawane w procentach w skali roku. Jeżeli chcesz wykorzystać RRSO do porównania pożyczek, pamiętaj, że możesz zestawić je ze sobą tylko w przypadku identycznej kwoty oraz terminu spłaty. Podobnie w przypadku, gdy szukasz pożyczki z najniższym oprocentowaniem.

..

  • Całkowity koszt kredytu oznacza dokładną cenę, jaką musisz zapłacić, aby uzyskać pożyczkę. Termin ten pokrywa koszty związane z pożyczką, a więc odsetki, prowizje i opłaty i marże.

..

  • Termin zapadalności, zwany również terminem spłaty to inaczej okres czasu, w którym musisz spłacić swoją pożyczkę. Może obejmować od miesiąca do kilku lat.

..

  • Nominalna stopa procentowa to efektywne oprocentowanie pożyczki w skali roku. Częstotliwość jej naliczania także odgrywa istotną rolę. W zależności od pożyczki, oprocentowanie może być naliczane miesięcznie, półrocznie lub rocznie. Jednocześnie może być zmienne lub stałe. Trudno jest bowiem znaleźć “darmową” pożyczkę. Zdecydowana większość firm obecnych na rynku żąda odsetek od pożyczki, której udziela. Tym samym, jest to dodatkowy wydatek z tytułu zadłużenia, który pożyczkobiorca płaci w zamian za szybką reakcję i wypłatę gotówki ze strony wierzyciela.

..

W niektórych przypadkach możesz znaleźć dodatkowe warunki i zasady dotyczące umowy pożyczkowej. Decydując się na pożyczkę internetową masz gwarancję innego podejścia do klienta, niż to, z którym mogłeś mieć do czynienia w przypadku tradycyjnych pożyczek w banku.

Ponadto, błyskawiczne pożyczki oferują znacznie więcej korzyści niż te, które może zaproponować ci pracownik banku. Przede wszystkim, czas przetwarzania twojego wniosku jest skrócony do minimum, a do tego otrzymujesz miesięczny okres karencji, stałe oprocentowanie, czy możliwość wzięcia pożyczki mimo niekorzystnego statusu BIK. Warto dowiedzieć się więcej na ten temat, zanim zdecydujesz się podpisać umowę.

Pamiętaj również, aby zwrócić uwagę na informacje zapisane drobnym drukiem, ponieważ niektóre warunki mogą wydawać się niezrozumiałe. Dla przykładu, warunkiem wymaganym przez firmę pożyczkową może być zaakceptowanie jej polityki prywatności oraz warunków korzystania z cookies.

..

POLOWANIE NA NAJLEPSZĄ POŻYCZKĘ

money in grass.jpg

Na naszej stronie wyselekcjonaliśmy najlepsze firmy pożyczkowe na rynku, dzięki czemu masz realną szansę znalezienia wiarygodnych i korzystnych ofert. Bez problemu znajdziesz kluczowe informacje, takie jak kwota pożyczki, termin spłaty, oprocentowanie czy RRSO, jak również czas reakcji pożyczkodawcy.

Tym samym możesz łatwo sprawdzić, która pożyczka jest odpowiednia dla ciebie poprzez porównanie ofert ze sobą. Zwróciliśmy też uwagę na zalety poszczególnych ofert, które naszym zdaniem są najważniejsze.

Najlepsza pożyczka wymaga odrobinę wysiłku, poświęconego na stworzenie planu. Mimo przeznaczonego na to czasu, możesz wciąż być pewny, że szybko otrzymasz gotówkę - nawet w dniu złożenia wniosku o pożyczkę.

..

Aktualnie najtańsza pożyczka

W celu ułatwienia procesu wyszukiwania pożyczki odpowiadającej twoim wymaganiom, dajemy ci możliwość sortowania i filtrowania ofert, które możesz znaleźć na naszej stronie. Możesz uporządkować wyniki od najtańszej oferty i wybrać kwotę pożyczki za pomocą menu w górnym panelu strony.

..

Dobre nawyki

Jeżeli zdecydujesz się na pożyczkę ekspresową, której później nie potrafisz spłacić, odczujesz negatywne skutki tej sytuacji. Jeżeli jednak wybrałeś odpowiednią pożyczkę, z pewnością unikniesz takich okoliczności. Dzięki pożyczce internetowej masz możliwość błyskawicznego pożyczenia pieniędzy, które równie szybko możesz wykorzystać na dowolny cel.

Jeśli chcesz się upewnić, że bierzesz bezpieczną pożyczkę ekspresową, musisz poświęcić nieco więcej czasu, żeby dokładnie zaplanować swój projekt. Jeśli zależy ci na spełnieniu warunków spłaty, zalecamy przygotowanie arkusza budżetowego przed rozpoczęciem jakichkolwiek działań.

Arkusz budżetowy zapewnia ci kompletny wgląd w twoje finanse. Jest to zatem pierwsza rzecz, jaką powinieneś mieć, kiedy zastanawiasz się nad wzięciem pożyczki. Wiedząc jaką sumę jesteś w stanie spłacić w przyszłości, możesz realistycznie ocenić termin spłaty oraz oprocentowanie, które najlepiej odpowiada twoim możliwościom.

..

Ile mogę pożyczyć?

Możesz wybrać pożyczkę, która odpowiada twoim wydatkom. Na naszej stronie znajdziesz pożyczki w przedziale od 100 do 200 000 złotych. Innymi słowy, za pośrednictwem MoreBanker możesz wziąć do 200,000 zł pożyczki. Niemniej jednak, radzimy, żebyś nie brał pożyczki na większą sumę niż potrzebujesz, co ułatwi ci jej spłatę.

..

Ponadto, budżet pozwala ci na prawidłową alokację środków, jakimi dysponujesz. Tworząc budżet obliczasz wartość netto swojego dochodu. Jest to suma, jaka pozostaje do twojej dyspozycji po opłaceniu wszystkich ciążących na tobie zobowiązań, np. miesięcznego czynszu, czy raty za samochód.

Dodatkowo, arkusz powinien zawierać informacje na temat planowanych wydatków konsumpcyjnych, takich jak jedzenie, ubrania, czy udogodnienia oraz wydatków związanych z twoją pożyczką.

Jeżeli uda ci się stworzyć szczegółowy budżet, który uwzględnia wydatki, konsumpcję i spłatę zadłużenia, nie będziesz musiał się martwić, czy sprostasz warunkom swojej pożyczki. Wszystko dzięki temu, że zdążyłeś zaplanować spłatę swojego kredytu i odłożyłeś środki na ten konkretny cel, przez co możesz uregulować swoje zobowiązania szybko i bez problemów.

..

JAK ZASPOKOIĆ SWOJE POTRZEBY I ZAOSZCZĘDZIĆ PIENIĄDZE?

Dzięki pożyczce ekspresowej masz pewność szybkiej wypłaty gotówki, co pozwala ci na bezzwłoczne wykorzystanie pieniędzy na spełnienie swoich największych marzeń. To właśnie pragnienie natychmiastowej gotówki możesz zaspokoić dzięki taniej, ekspresowej pożyczce, którą uzyskasz u jednej z firm pozabankowych na naszej stronie.

Wspólnym mianownikiem ofert zgromadzonych na naszej stronie jest błyskawiczna reakcja na pytania klientów oraz sprawny system przetwarzania wniosków, dzięki którym pieniądze trafiają na konto zainteresowanych praktycznie zaraz po podpisaniu umowy. Jednocześnie można zauważyć spore różnice pomiędzy ofertami, które dotyczą głównie rozmiaru pożyczki, proponowanych warunków, wymagań oraz długości okresu spłaty.

Ekspresowe pożyczki dla młodych zwykle dotyczą mniejszych kwot, ponieważ młode pokolenie często nie ma wystarczających środków na spłatę zadłużenia. Najbardziej popularne wśród takich osób są proste, szybkie pożyczki bez oprocentowania, ponieważ umożliwiają beztroskie, młodzieńcze życie. Nieco starsi ludzie, z bardziej ustabilizowanym dochodem, chętnie korzystają z pożyczek na większe sumy.

Trudno jednak nakreślić ogólny profil pożyczającego ze względu na dzielące nas różnice w doświadczeniach życiowych, zarobkach, nawykach oraz potrzebach.

Wybierając pożyczkę musisz pamiętać, że warunki twojej umowy są zmienne w zależności od sumy, jaką decydujesz się pożyczyć. Jeżeli wybierzesz wyższą kwotę, okres spłaty będzie dłuższy, podczas gdy mniejsze pożyczki spłaca się szybciej.

Inne czynniki, wliczając w to RRSO, czy korzyści konsumenckie również mogą się zmieniać pod wpływem zmiany rozmiaru pożyczki. W związku z tym warto skorzystać z kalkulatora kredytowego na naszej stronie. W ten sposób możesz jasno sprecyzować warunki umowy pożyczkowej, dzięki czemu będziesz w stanie przeanalizować oferty, które spełniają twoje oczekiwania i odpowiadają twojej sytuacji.

author

Skontaktuj się ze mną tutaj:

Napisane przez

Mark Andersen
Prezes zarządu i założyciel

Mark Andersen posiada ponad 15 lat doświadczenia w sprzedaży, marketingu, finansach i marketingu afiliacyjnym.Mark jest właścicielemnajwiększych stron porównującychpożyczki, dostawców internetu i wielu innych.notifyImg

Wpisz swój e-mail i sprawdź ofertę oraz porady dotyczące pożyczki:Kontynuuj bez adresu email

Regulamin