POŻYCZKA ONLINE DO 20000 ZŁ

splash
Bancovo
Kwota pożyczki
Okres spłaty
RRSO
Czas odpowiedzi

Rewelacyjna 9.6 / 10

1.000 - 200.000 zł
3 - 120 miesięcy
9.59-60.54%
kilka minut
Błyskawiczna wypłata środków
Wiele ofert do wyboru
RRSO 9.59% dla nowych klientów
WNIOSEK
Reprezentatywny przykład pożyczki: Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) dostępnych u pośrednika kredytów konsumenckich w „Ofercie dla Nowych Klientów” wynosi 9,59%, całkowita kwota kredytu: 25 455,06 zł, całkowita kwota do zapłaty przez Konsumenta: 36 027,48 zł, oprocentowanie stałe 1,64%, całkowity koszt kredytu: 10 572,43 zł (w tym: prowizja 2 361,43 zł, odsetki 8 211,00 zł), 56 miesięcznych rat równych w wysokości 433,79 zł. Kalkulacja została dokonana na dzień 31.01.2019 r. na reprezentatywnym przykładzie. „Oferta dla Nowych Klientów” dotyczy Klientów, którzy złożyli pierwszy wniosek o kredyt konsumencki na bancovo.pl po 20.02.2019 r.
splash
Smartney
Kwota pożyczki
Okres spłaty
RRSO
Czas odpowiedzi

Rewelacyjna 9.6 / 10

3.000 - 60.000 zł
6 - 60 miesięcy
15.38-37.17%
kilka minut
Nawet 60 000 zł na okres do 5 lat
Niskie oprocentowanie
Bez zbędnych zaświadczeń
WNIOSEK
Reprezentatywny przykład pożyczki: Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) wynosi 15,38%, całkowita kwota kredytu (bez kredytowanych kosztów) 16 079,00 zł, całkowita kwota do zapłaty 22 652,61 zł, oprocentowanie zmienne 7,2%, całkowity koszt kredytu 6 573,61 zł (w tym: prowizja 2 894,22 zł, odsetki 3 679,39 zł), 59 miesięcznych równych rat po 400,43 zł, ostatnia rata wyrównująca 380,70 zł.
splash
Finzmo
Kwota pożyczki
Okres spłaty
RRSO
Czas odpowiedzi

Rewelacyjna 9.3 / 10

2.000 - 20.000 zł
3 - 48 miesięcy
9.81%
15 minut
Pożyczki online na raty
Za darmo i bez zobowiązań
Indywidualnie dopasowana oferta
WNIOSEK
Reprezentatywny przykład pożyczki: Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) wynosi 9,81%, całkowita kwota pożyczki (bez kredytowanych kosztów) 4 600 zł, całkowita kwota do zapłaty 5 063,68 zł, oprocentowanie stałe 0,00%, całkowity koszt kredytu 463,68 zł (w tym: prowizja 347,76 zł, odsetki 0,00 zł, opłata przygotowawcza 115,92 zł), 24 miesięczne raty: 23 pierwsze miesięczne równe raty w wysokości po 210,99 zł., ostatnia 24 miesięczna rata w wysokości 210,91 zł.
Dlatego możesz bezpiecznie korzystać z Morebanker.pl

W Morebanker.pl dokładamy wszelkich starań, aby zapewnić Ci doskonały przegląd opcji kredytowych. Poszczególne pożyczki klasyfikujemy według takich czynników, jak popularność, warunki pożyczki i nasza prowizja. Otrzymujemy wynagrodzenie za wysyłanie klientów do partnerów.
Potrzebujesz pieniędzy na nowe mieszkanie? Brakuje funduszy na wymarzone wesele? A może chciałbyś kupić nowy samochód? Pożyczka online do 20000 zł może stanowić odpowiedni punkt wyjścia. Wiele osób decyduje się na nią ze względu na organizację wesela, jako że jest to kosztowne przyjęcie. Podobnie w przypadku pożyczki na mieszkanie, którego setki młodych ludzi nie są w stanie sfinansować samodzielnie. Na naszej stronie zebraliśmy wielu rzetelnych pożyczkodawców, oferujących pożyczki na 20 000 złotych, aby nasi użytkownicy mogli znaleźć najlepszą opcję dla siebie.


Pożyczka bez konieczności zabezpieczeń


Decydując się na pożyczkę internetową bez zabezpieczeń, całość transakcji jest realizowana znacznie szybciej niż w przypadku pożyczki w banku. Jeśli szukasz pożyczki online do 20000 zł bez jakiejkolwiek formy zastawu, dobrze jest sprawdzić oferty różnorodnych wierzycieli. Dzięki MoreBanker.pl możesz zrobić to łatwo i wygodnie. Zgromadziliśmy tutaj najlepsze i najtańsze pożyczki, spośród których bez trudu możesz wybrać najbardziej odpowiednią dla twojej sytuacji.


Pożyczka bez zabezpieczenia oznacza, że nie musisz deponować swojego dobytku, ani dostarczać poręczeń. Zawierając umowę z zabezpieczeniem w banku, często musisz oddać pod zastaw swój samochód lub dom. W razie problemów ze spłatą zadłużenia, bank ma możliwość zatrzymania twojego mienia. Dlatego też powinieneś zawsze upewnić się, że całkowite koszty pożyczki nie przewyższają twoich możliwości, zanim podejmiesz ostateczną decyzję. Niewłaściwa ocena własnych predyspozycji może mieć niekorzystny wpływ na twoją zdolność spłaty zadłużenia.Czy MoreBanker udzieli mi pożyczki?
Strona MoreBanker.pl jest porównywarką pożyczek i kredytów, co oznacza, że nie udzielamy pożyczek, jedynie kierujemy cię do banków i firm pozabankowych, które się tym zajmują.


Czy mogę wykorzystać pożyczkę 20000 zł na refinansowanie?
Tak. Refinansowanie to inaczej zaciągnięcie dodatkowej pożyczki w celu spłaty obecnej. Tego typu usługę oferują na przykład DobryKredyt oraz Santander.


Kto oferuje pożyczkę 20000 złotych?
Na naszej stronie znajdziesz kilku pożyczkodawców, oferujących pożyczkę na 20000 zł, a są to, np. Smartney i Finzmo.

Wiarygodność kredytowa


Przede wszystkim, uzyskanie pożyczki bez oceny zdolności kredytowej jest niemożliwe. Osoby fizyczne muszą przedstawić poszczególne dokumenty formalno-prawne, takie jak dowód tożsamości, wysokość osiąganych dochodów, oświadczenia i zaświadczenia o posiadaniu (lub nie) innych zobowiązań, a także rozliczenia z poszczególnymi instytucjami, na przykład z Urzędem Skarbowym i ZUS. Ponieważ system badania zdolności kredytowej nie jest w żaden sposób ujednolicony, w dużym stopniu zależy on od danego pożyczkodawcy. Firmy pożyczkowe zazwyczaj oczekują zaświadczeń o zarobkach i zatrudnieniu. Korzystają także z bardziej innowacyjnych metod, takich jak wycena nieruchomości, czy weryfikacja płatności ze media (rachunki za gaz, prąd, itp.).


Pożyczaj  20000 zł bez oprocentowania


Tylko nieliczni pożyczkodawcy oferują taką sumę pieniędzy bez oprocentowania. Może to być jednak pewną zaletą, zwłaszcza dla osób, które potrzebują pożyczki na organizację wesela. Biorąc pożyczkę razem z drugą osobą, spłacasz to zadłużenie wspólnie, przez co łatwiej pożyczyć większą sumę pieniędzy. Współdzielony kredyt korzystnie działa na ocenę zdolności kredytowej. Tym samym wzrasta prawdopodobieństwo uzyskania niższego oprocentowania, a zatem sama pożyczka staje się tańsza.


Czy mogę pożyczyć 20000 zł jako zarejestrowany dłużnik?


Pożyczki dla zadłużonych zaliczają się do grupy rzadziej spotykanych ofert. Zatem trudno uzyskać pożyczkę na 20000 zł, mając nieuregulowane zobowiązania. W związku z powyższym, osoby z niekorzystnym statusem BIK powinny przede wszystkim skoncentrować się na uregulowaniu dotychczasowych długów, dzięki czemu mogą w przyszłości ubiegać się o pożyczkę na zwyczajnych warunkach.


Wyjście z tej sytuacji pozwoliłoby ci odetchnąć w kontekście problemów finansowych, a dodatkowo, jako osoba notowana w rejestrze, masz bardzo ograniczone możliwości. W wyjątkowych przypadkach może znaleźć się pożyczkodawca, który udostępni pieniądze osobom zarejestrowanym w BIK. Pamiętaj jednak, że dzieje się to zwykle kosztem wysokiego oprocentowania i opłat związanych z pożyczką, które są podyktowane podwyższonym ryzykiem braku spłaty zadłużenia.


Pożyczanie jeszcze nigdy nie było tak proste


Jak już wspominaliśmy, pożyczając pieniądze przez internet, nie musisz wpłacać żadnego zabezpieczenia dla twojej pożyczki. Dzięki przedłożonej dokumentacji, możesz szybko uzyskać autoryzację dla twojego wniosku i otrzymać gotówkę błyskawicznie, nawet jeszcze tego samego dnia. Może udać ci się znaleźć pożyczki z bardzo korzystnym oprocentowaniem. W niektórych przypadkach możesz nawet zdecydować, jak duże raty będziesz spłacać każdego miesiąca, a także kiedy chcesz zacząć spłacać swoją pożyczkę.


Jak widzisz, pożyczka online do 20000 złotych jest prostsza niż mogłoby się wydawać. Wystarczy tylko kilka kliknięć. Właśnie z tego względu pożyczki internetowe są świetnym sposobem na zaoszczędzenie czasu i wysiłku. Na dodatek nie musisz czekać na umówienie spotkania, jak w przypadku wizyty w banku, ani wyjaśniać komukolwiek dlaczego i na co potrzebujesz pieniędzy. Z pożyczką internetową wszystkie te zbędne czynności możesz po prostu pominąć.notifyImg

Wpisz swój e-mail i sprawdź ofertę oraz porady dotyczące pożyczki:Kontynuuj bez adresu email

Regulamin