Lån penge billigt online på Morebanker

FinAi

FinAi to polska spółka technologiczna z branży finansowej, założona w 2016 roku. W czerwcu 2018 r. FinAi uruchomił pierwszą niezależną platformę kredytową w Polsce, która umożliwia wzięcie kredytu bankowego w całości przez internet.

Do wzięcia kredytu za pośrednictwem FinAi wystarczą dowód osobisty i smartfon z systemem iOS lub Android. Sam proces jest przyjazny dla użytkownika i można go przejść w kilku prostych krokach bez wychodzenia z domu. Z FinAi możesz wnioskować o pożyczkę od 1000 nawet do 50 tysięcy złotych. Spłata zadłużenia odbywa się w ratach (od 3 do 84 rat miesięcznych).

Platforma FinAi zapewnia w pełni cyfrowy proces kredytowy – od weryfikacji klienta przez wybór realnych ofert przygotowanych w oparciu o zdolność kredytową klienta aż do podpisania umowy online z bankiem. FinAi kładzie nacisk na wygodę i dopasowanie kredytów do rzeczywistych potrzeb klientów z uwzględnieniem ich sytuacji życiowej i ekonomicznej. W tym celu przez cały proces kredytowy klientowi towarzyszy pierwszy w Polsce zautomatyzowany doradca, który wyjaśnia ewentualne wątpliwości i pomaga dopasować produkt do indywidualnych potrzeb użytkownika.


Aby ubiegać się o pożyczkę za pośrednictwem FinAi musisz spełniać poniższe warunki:

  • Musisz mieć przynajmniej 18 lat;
  • Musisz posiadać polskie obywatelstwo;
  • Musisz posiadać konto bankowe, zawierające twoje dane osobowe (imię, nazwisko, PESEL, numer i seria dowodu osobistego);
  • Musisz posiadać telefon z systemem operacyjnym Android lub IOS oraz aktywny numer telefonu komórkowego.

Pozostałe wymagania zależą od banku lub firmy pożyczkowej udzielającej kredytu gotówkowego lub pożyczki.

notifyImg

Wpisz swój e-mail i sprawdź ofertę oraz porady dotyczące pożyczki:

Kontynuuj bez adresu email

Regulamin