Lån penge billigt online på Morebanker

Ferratum - czy to najlepsza pożyczka przez internet?

Działalność Ferratum na rynku chwilówek w Polsce obejmuje pożyczki od 100 zł do 5000, w terminie od 15 do 45 dni. Dla nowych klientów istnieje możliwość uzyskania pierwszej pożyczki za darmo, do 5000 zł.

 


Grupa Ferratum to jedna z największych firm oferujących pożyczki internetowe w Europie. Obecna w 25 krajach, zatrudnia ponad 200 specjalistów z różnych dziedzin bankowości i finansów.

Szybkie pożyczki z Ferratum przeznaczone są dla osób:

  • zamieszkałych na terenie Polski;
  • posiadających polskie obywatelstwo;
  • które ukończyły 25 lat;
  • które nie mają niekorzystnej historii w rejestrach długów, np. BIK, czy KRD.

Pożyczając z Ferratum oszczędzasz czas, który musiałbyś spędzić w kolejkach w banku lub wypełniając zawiłe wnioski. Ferratum oferuje pieniądze bez wychodzenia z domu, formalności ogarniczone do minimum, a także brak konieczności zaświadczeń o zarobkach.

Oferta promocyjna Ferratum dla nowych klientów to obecnie jedna z lepszych ofert wśród pożyczek internetowych. W ofercie znajdują się również pożyczki do 5000 złotych dla stałych klientów. 

Ferratum oferuje także pożyczki ratalne dla osób zainteresowanych większymi kwotami oraz dłuższym okresem spłaty. Możesz wziąc pożyczkę na dowolny cel i rozłożyć spłatę na 48 wygodnych, miesięcznych rat. Maksymalna kwota dostępna dla nowych klientów wynosi 10 000 złotych, z kolei w przypadku stałych klientów jest to 15 000 zł.

notifyImg

Wpisz swój e-mail i sprawdź ofertę oraz porady dotyczące pożyczki:

Kontynuuj bez adresu email

Regulamin