Bocian Pożyczki - czy to najlepsza pożyczka na rynku?

Bocian Pożyczki jest firmą udzielającą pożyczek gotówkowych klientom w ich własnym domu. W ten sposób klienci mają gwarancję szybkiej i wygodnej obsługi, otrzymując gotówkę do ręki lub w formie karty przedpłaconej. Wystarczy złożyć wniosek za pośrednictwem strony internetowej lub dzwoniąc na infolinię. Pożyczka jest pudzielana na dowolny cel, formalności ograniczone do minimum, żadnych ukrytych opłat.  Bocian Pożyczki traktuje każdego Klienta indywidualnie, udziela pożyczek również osobom z negatywną historią w BIK. splash
Bocian Pożyczki
Kwota pożyczki
Okres spłaty
RRSO
Czas odpowiedzi

Rewelacyjna 9.5 / 10

500 - 6.000 zł
Min 25 tygodni
137%
Nawet w 24h
Pożycz 1000 zł na 25 tygodni
Bez zbędnych formalności
Gotówka do ręki w twoim domu
WNIOSEK
Reprezentatywny przykład pożyczki: Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania wynosi 137%. Dla kwoty pożyczki 1000 zł, przy standardowo zawieranym pakiecie umów w naszej firmie, rata tygodniowa wynosi 67,68 zł. Czas spłaty to 25 tygodni (25 rat).
Dlatego możesz bezpiecznie korzystać z Morebanker.pl

W Morebanker.pl dokładamy wszelkich starań, aby zapewnić Ci doskonały przegląd opcji kredytowych. Poszczególne pożyczki klasyfikujemy według takich czynników, jak popularność, warunki pożyczki i nasza prowizja. Otrzymujemy wynagrodzenie za wysyłanie klientów do partnerów.
notifyImg

Wpisz swój e-mail i sprawdź ofertę oraz porady dotyczące pożyczki:Kontynuuj bez adresu email

Regulamin