Lån penge billigt online på Morebanker

Najczęściej zadawane pytania

Odpowiedź brzmi: nie. MoreBanker jest platformą, która służy jako porównywarka usług pożyczkowych, pomagając użytkownikom w wyborze odpowiedniej oferty. Niemniej jednak, sami nie udzielamy pożyczek, a jedynie kierujemy do pożyczkodawców.

 

Niekoniecznie. Posiadanie negatywnego statusu w rejestrach BIK lub KRD znacznie ogranicza twoje możliwości, lecz nie wyklucza, że któryś z pożyczkodawców zdecyduje się udzielić ci pożyczki. Niektórzy z nich wręcz otwarcie reklamują swoje oferty jako “pożyczki dla zadłużonych” lub “pożyczki bez BIK”. W takich sytuacjach wnioski rozpatrywane są indywidualnie, dzięki czemu szanse na uzyskanie pożyczki rosną.

 

To zależy od pożyczkodawcy. Każdy z nich ma swoje własne, szczegółowe wymagania wobec klientów, dlatego należy sprawdzić stronę internetową firmy lub skontaktować się z jej przedstawicielem. Możesz również sprawdzić zakładkę “Firmy Pożyczkowe” na naszej stronie. Znajdziesz tam dodatkowe informacje na temat danego przedsiębiorstwa.
 

Podstawową formą kontaktu z MoreBanker jest adres mailowy: info@morebanker.pl. Nasz konsultant odpowie wtedy na wszelkie twoje pytania drogą mailową. Innym sposobem komunikacji jest fanpage “MoreBanker.pl” na Facebooku, gdzie możesz skontaktować się z nami poprzez wiadomość prywatną (prośby o kontakt zamieszczane w komentarzach na fanpagu MoreBanker.pl mogą zostać pominięte z uwagi na ograniczone możliwości). Jednocześnie pragniemy zaznaczyć, że rozmowa telefoniczna lub spotkanie z pracownikiem MoreBanker.pl nie są możliwe.

 

Pomimo wcześniejszej odmowy, wciąż masz spore szanse na uzyskanie pożyczki. Wielu pożyczkodawców korzysta z własnych systemów oceny zdolności kredytowej, dlatego odmowa u jednego z nich nie oznacza, że każdy inny również odmówi. Złożenie wniosku zdecydowanie ma sens, zwłaszcza, że większość firm umożliwia darmową aplikację.
 
 

Czas odpowiedzi na wniosek zależy od pożyczkodawcy. Na stronie MoreBanker.pl staramy się podawać użytkownikom średni czas odpowiedzi. Pamiętaj jednak, że czas odpowiedzi pomaga oszacować wyłącznie jak szybko otrzymasz odpowiedź od pożyczkodawcy. Dlatego jeżeli czas odpowiedzi wynosi 15 minut, nie oznacza to, że w tym czasie otrzymasz ofertę pożyczki, umowę oraz gotówkę. Pełny proces uzyskania pożyczki może potrwać dłużej.

 

 

notifyImg

Wpisz swój e-mail i sprawdź ofertę oraz porady dotyczące pożyczk:

Kontynuuj bez adresu email

Regulamin